Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lorenzo Monaco oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Lorenzo Monaco: a közönség egy pillantásban
Annunciation Triptych a legtöbb figyelmet vonja magára: 700 látogatás tizenkét hónapban, ami 9% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Lorenzo Monaco nézetességgel összevetítve. The Intercession of Christ and the Virgin és Krisztus keresztén követik. Lorenzo Monaco összesen 8 800 látogatást generált: 2 300 a művész oldalon és 6 500 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 88%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 6 000 látogatással. A közönség számítógépek (82%), telefonok (15%) és tabletek (3%) eszközökön követi. A közönség a Fényerék egyensúlya irányába hajlamos (Fényerő): a látogatások 30%-át teszi ki, az művész katalógjának 14%-át pedig.
A Lorenzo Monaco legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Lorenzo Monaco legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
800
5 200
Aug 2026
100
400
Sze 2026
500
300
Okt 2026
900
600
Hány imádrát nézik meg Lorenzo Monaco műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Lorenzo Monaco megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
21,1%
30,9%
Nyugodt
15,8%
19,1%
Békés, nyugodt
15,8%
19,1%
Dramatikus
13,2%
19,1%
Misztikus
15,8%
5,9%
Éteri
13,2%
2,9%
Klasszikus
5,3%
2,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
68,4%
55,9%
Nyugodt
10,5%
16,2%
Belső elmélyülést sugárzó
7,9%
10,3%
Melankolikus
5,3%
8,8%
Sötét és komoly
5,3%
2,9%
Nyugodt
2,6%
2,9%
Rejtélyes
0,0%
1,5%
Nosztalgikus
0,0%
1,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
14,5%
Lágy árnyékok
34,0%
30,3%
Érezhető fényesség
38,0%
19,7%
Fényerék egyensúlya
14,0%
30,3%
Fényes
6,0%
5,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
12,0%
1,3%
Finom színtónusú
12,0%
10,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
56,0%
60,5%
Egyértelmű színprészenység
20,0%
27,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
59,6%
48,7%
Semleges tónusok
19,1%
28,9%
Sötét tónusú
17,0%
22,4%
Pasztell színek
4,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
7,9%
Egyensúlyos
52,0%
42,1%
Élénk
34,0%
50,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
1,3%
Lágy
16,0%
18,4%
Egyensúlyozott
6,0%
10,5%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
36,8%
Kijelentés
50,0%
32,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
2,0%
5,3%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
7,9%
Erős színegyüntetés
56,0%
56,6%
Egységes színpaletta
22,0%
30,3%
Mely Lorenzo Monaco művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Antiphonary (Cod. Cor. 3, f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nativity
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
Antiphonary (Cod. Cor. 8, f…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Coronation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Antiphonary (Cod. Cor. 7, f…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Crucifixion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Krisztus keresztén
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
0
Madonna and Child with Two…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Visitation
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az emberek Lorenzo Monaco megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 200
81,8%
telefonok
1 300
14,8%
tabletek
300
3,4%
Mely nyelveken követik Lorenzo Monaco követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
500
55,6%
Olasz
300
33,3%
Japán
100
11,1%
Naponta hányan nézik Lorenzo Monaco-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
400
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
200
vas 25 Okt
400
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
200
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Lorenzo Monaco kapcsán
Mely Lorenzo Monaco művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Annunciation Triptych, 700 megtekintéssel (9% Lorenzo Monaco összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Lorenzo Monaco alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
8 800 látogatás tizenkét hónapban: 2 300 a művész oldalon és 6 500 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Lorenzo Monaco alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (82%), telefonok (15%) és tabletek (3%) eszközökön nézik Lorenzo Monaco alkotásait; a látogatások 82%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Lorenzo Monaco alkotásai közül?
Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 30%-át, a katalógus 14%-ával szemben.