Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Léonard Limousin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Léonard Limousin: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Crucifixion: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 40% a(z) Léonard Limousin megtekintéseinek összesen. Aztán Tric-Trac Board és The Resurrection, central panel of an altarpiece.. Összesen 1 300 látogatás: 300 a művész oldalon, 1 000 a művekkel. A nézői szám csökken: Okt 2026 időszakban 100%-el kevesebb látogatás volt, mint Sze 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 900 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Szellemi (Érzelmi hangulat) a látogatások 67%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 10%-át jelenti.
Léonard Limousin: a(z) 6 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 6 mű a Léonard Limousin alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Léonard Limousin közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
200
700
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
200
Okt 2026
0
0
Hogyan nézték a Léonard Limousin műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Léonard Limousin művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
20,0%
66,7%
Elegáns
40,0%
33,3%
Klasszikus
30,0%
0,0%
Nyugodt
10,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
10,0%
66,7%
Belső elmélyülést sugárzó
40,0%
0,0%
Nyugodt
10,0%
33,3%
Drámai
10,0%
0,0%
Melankolikus
10,0%
0,0%
Erőteljes presence
10,0%
0,0%
Sötét és komoly
10,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
23,1%
20,0%
Lágy árnyékok
61,5%
70,0%
Érezhető fényesség
15,4%
10,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
19,2%
0,0%
Finom színtónusú
34,6%
70,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,5%
10,0%
Egyértelmű színprészenység
7,7%
20,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
76,9%
77,8%
Sötét tónusú
15,4%
22,2%
Semleges tónusok
7,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
38,5%
20,0%
Egyensúlyos
61,5%
80,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
3,9%
0,0%
Egyensúlyozott
11,5%
20,0%
Erőteljes kontrasztú
19,2%
40,0%
Kijelentés
65,4%
40,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
23,1%
10,0%
Lágyan kevert paletta
38,5%
60,0%
Egyensúlyozott harmónia
19,2%
10,0%
Erős színegyüntetés
19,2%
20,0%
Egységes színpaletta
0,0%
0,0%
Hogyan alakulnak Léonard Limousin legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Crucifixion
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
0
Henri d'Albret (1503–55), K…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Preachment
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Odet de Coligny, cardinal o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Henri d'Albret
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Francis, Duke of Guise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Anne the Montmo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Anne the Montmo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tric-Trac Board
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Plaque with Odet de Coligny…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket használ Léonard Limousin közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Léonard Limousin napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Léonard Limousin: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Léonard Limousin-nak?
Crucifixion: 400 látogatás, ami 40% a(z) Léonard Limousin megtekintéseinek összegétől. A lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Léonard Limousin?
1 300 tizenkét hónap alatt (300 a művész oldalon, 1 000 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Léonard Limousin műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Szellemi (Érzelmi hangulat): a látogatások 67%-át teszi ki a 10% katalógusból.