Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Leon Germain Pelouse oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Leon Germain Pelouse: a látogatások éves összefoglalója
A(z) La Seine à Poses a legnézettebb alkotás: 200 megtekintés egy évben, ami 14% összes Leon Germain Pelouse részére fordított figyelemnek. Ezt követi Herbstwald Bei Fontainebleau és Souvenir de Cernay. A művész oldala 100 látogatást, a művek pedig 1 100 látogatást értek el: összesen 1 200 lượt. A figyelem 100%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 800 látogatással. Kedvelik a Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) stílust: ezek a látogatások 36%-át teszik ki a katalógus 18%-ával szemben.
A(z) Leon Germain Pelouse 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Leon Germain Pelouse leglátottabb műve.
-
1
La Seine à Poses
200 látogatás · 14,3%
-
2
Herbstwald Bei Fontainebleau
200 látogatás · 14,3%
-
3
Souvenir de Cernay
100 látogatás · 7,1%
-
4
Foret De Fontainebleau
100 látogatás · 7,1%
-
5
LES VAUX DE CERNAY
100 látogatás · 7,1%
-
6
Grandcamp, vu de la plage
100 látogatás · 7,1%
-
7
The Approaching Storm
100 látogatás · 7,1%
-
8
Landscape With Storm Clouds
100 látogatás · 7,1%
-
9
The Path To Rustéphan
100 látogatás · 7,1%
-
10
Tronoan Calvary
100 látogatás · 7,1%
Mikor látogatják meg az emberek Leon Germain Pelouse oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 0 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Mikor nyitják meg Leon Germain Pelouse műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Leon Germain Pelouse művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 23,7% | 28,6% |
| Lágy árnyékok | 28,9% | 21,4% |
| Érezhető fényesség | 31,6% | 42,9% |
| Fényerék egyensúlya | 10,5% | 0,0% |
| Fényes | 5,3% | 7,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 44,7% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 34,2% | 21,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,4% | 21,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,6% | 7,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 53,8% | 70,0% |
| Semleges tónusok | 42,3% | 20,0% |
| Sötét tónusú | 3,9% | 10,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 57,9% | 64,3% |
| Egyensúlyos | 39,5% | 28,6% |
| Élénk | 2,6% | 7,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,5% | 0,0% |
| Lágy | 15,8% | 7,1% |
| Egyensúlyozott | 10,5% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,4% | 35,7% |
| Kijelentés | 44,7% | 57,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 7,9% | 7,1% |
| Lágyan kevert paletta | 2,6% | 14,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 7,9% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 31,6% | 28,6% |
| Egységes színpaletta | 50,0% | 50,0% |
Melyek Leon Germain Pelouse legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tronoan Calvary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Path To Rustéphan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Fagoteurs À Fontainebleau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walnut Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape near Saint-Jean-l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandcamp at low tide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| René’s Farewell to his Sist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Fields Above Calais | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandcamp, vu de la plage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Leon Germain Pelouse a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Leon Germain Pelouse-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Leon Germain Pelouse kapcsán kérdeznek
Melyik Leon Germain Pelouse műve a legtöbbször megtekintett?
- La Seine à Poses az első helyen, 200 megtekintéssel, a nézetések 14%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Leon Germain Pelouse közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 200 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész oldalán, 1 100 a művekkel.
Mely művei Leon Germain Pelouse felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) leírású művek 36% látogatást generálnak a katalógus 18% részére vonatkozóan.