Lawren Stewart Harris Nézői számok és kiemelt művek

1885 – 1970

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lawren Stewart Harris oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Lawren Stewart Harris: kulcsfontosságú személyek

A legnézettebb mű Painting No.2, 1939-41: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 15% a(z) Lawren Stewart Harris megtekintéseinek összesen. Aztán Északi-tengerpart és Ellesmere Sziget. Összesen 1 900 látogatás: 700 a művész oldalon, 1 200 a művekkel. A nézőadomány nő: 100% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 500 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Földszínek (Színpaletta) a látogatások 45%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 21%-át jelenti.

Lawren Stewart Harris: a(z) 10 legnéztebb mű

Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Lawren Stewart Harris alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.

  1. Painting No.2, 1939-41 1 Painting No.2, 1939-41, 1941 300 látogatás · 15,0%
  2. Északi-tengerpart 2 Északi-tengerpart, 1923 200 látogatás · 10,0%
  3. Ellesmere Sziget 3 Ellesmere Sziget, 1930 200 látogatás · 10,0%
  4. Abstraction 4 Abstraction, 1967 200 látogatás · 10,0%
  5. Mountains, Moraine Lake (Rock Mountain Sketch 129) 5 Mountains, Moraine Lake (Rock Mountain Sketch 129) 200 látogatás · 10,0%
  6. Little House 6 Little House, 1911 200 látogatás · 10,0%
  7. Sentinels 7 Sentinels, 1926 100 látogatás · 5,0%
  8. Mt. Lefroy 8 Mt. Lefroy, 1930 100 látogatás · 5,0%
  9. Country North of Lake Superior #2 9 Country North of Lake Superior #2, 1921 100 látogatás · 5,0%
  10. Snow Fantasy 10 Snow Fantasy, 1917 100 látogatás · 5,0%

Hogyan változik Lawren Stewart Harris közönsége hónapról hónapra?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd a számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20264001 100
Aug 20260100
Sze 20261000
Okt 20262000

Hogyan nézték a Lawren Stewart Harris műveit az év folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Lawren Stewart Harris legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd a számokat
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Az Északi Hátsó Fal000000000000
Muskoka000000000000
Sentinels00000000100000
Painting No.2, 1939-410000000010010000
North Shore, Lake Superior000000000000
Ice House, Coldwell, Lake S…000000000000
Mt. Lefroy00000000100000
Ellesmere Sziget00000000100000
Északi-tengerpart00000000200000
Snow II000000000000

Milyen nyelveket használ Lawren Stewart Harris közönsége?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd a számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol10050,0%
Török10050,0%

Hogyan alakulnak Lawren Stewart Harris napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd a számokat
NapLátogatások
sze 14 Okt100
csüt 15 Okt0
pén 16 Okt0
szo 17 Okt0
vas 18 Okt0
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt0
csüt 22 Okt0
pén 23 Okt0
szo 24 Okt0
vas 25 Okt0
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt200
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt100
pén 30 Okt200
szo 31 Okt0
vas 1 Nov100
hét 2 Nov100
kedd 3 Nov0
sze 4 Nov (előrejelzés)100
csüt 5 Nov (előrejelzés)100
pén 6 Nov (előrejelzés)200
szo 7 Nov (előrejelzés)0
vas 8 Nov (előrejelzés)100
hét 9 Nov (előrejelzés)100
kedd 10 Nov (előrejelzés)200
sze 11 Nov (előrejelzés)100
csüt 12 Nov (előrejelzés)100
pén 13 Nov (előrejelzés)200
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)100
hét 16 Nov (előrejelzés)100
kedd 17 Nov (előrejelzés)200
sze 18 Nov (előrejelzés)100
csüt 19 Nov (előrejelzés)100
pén 20 Nov (előrejelzés)200
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)100
hét 23 Nov (előrejelzés)100
kedd 24 Nov (előrejelzés)200

Lawren Stewart Harris: rövid válaszok

Mi a(z) legnéztebb műve Lawren Stewart Harris-nak?

Painting No.2, 1939-41: 300 látogatás, ami 15% a(z) Lawren Stewart Harris megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Lawren Stewart Harris?

1 900 tizenkét hónap alatt (700 a művész oldalon, 1 200 a művek oldalon).

Kedveli-e a közönség Lawren Stewart Harris műveinek egy bizonyos típusát?

Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 45%-át teszi ki a 21% katalógusból.