Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Laurent Fontaine oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Laurent Fontaine: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Égi lombkorona smaragddal telt árnyékokban: A meditatív erdőfény egyedülálló látomása: 4 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 55% a(z) Laurent Fontaine megtekintéseinek összesen. Aztán Ethereal Sage Mist: A Singular Study of Serenity and Sculptural Light és Éterikus dendritikus virágzás oker és türkizkék színben: egy egyedülálló szobrászati remekmű. Összesen 7 100 látogatás: 300 a művész oldalon, 6 800 a művekkel. A nézőadomány nő: 90% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 3 000 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (61%), telefonok (38%) és tabletek (1%). Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott (Kontraszt) a látogatások 64%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 12%-át jelenti.
Laurent Fontaine: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Laurent Fontaine alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Égi lombkorona smaragddal telt árnyékokban: A meditatív erdőfény egyedülálló látomása, 2026
4 400 látogatás · 55,0%
-
2
Ethereal Sage Mist: A Singular Study of Serenity and Sculptural Light, 2026
1 700 látogatás · 21,2%
-
3
Éterikus dendritikus virágzás oker és türkizkék színben: egy egyedülálló szobrászati remekmű, 2026
700 látogatás · 8,8%
-
4
Ethereal Radiance: Meditatív radiális emelkedés a zöldellő erdőnövényzet fölé, 2026
200 látogatás · 2,5%
-
5
Smaragdfény: Impasto tanulmány a ősi lombkoronán átszűrődő napfényről, 2026
200 látogatás · 2,5%
-
6
Cascading Nocturne: A Sculptural Symphony of Deep Violet Petals and Gilded Accents, 2026
100 látogatás · 1,2%
-
7
Ephemeral Bloom Within Emerald Depths: A Study in Tropical Serenity, 2026
100 látogatás · 1,2%
-
8
Sugárzó Lombkorona Konvergencia: Meditatív Tanulmány Zöldes Fényről és Impasto Textúráról, 2026
100 látogatás · 1,2%
-
9
Ethereal Verdant Expansion: Egy meditáció az organikus növekedésről és a texturált fényről, 2026
100 látogatás · 1,2%
-
10
Az smaragd zöld lombkorona emelkedése: Monumentális radiális tanulmány impasto textúrával, 2026
100 látogatás · 1,2%
Hogyan változik Laurent Fontaine közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 100 | 2 900 |
| Aug 2026 | 0 | 1 100 |
| Sze 2026 | 0 | 1 000 |
| Okt 2026 | 200 | 1 700 |
Hogyan nézték a Laurent Fontaine műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Laurent Fontaine művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 6,0% | 2,5% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 63,7% |
| Fényerék egyensúlya | 38,0% | 32,5% |
| Fényes | 20,0% | 1,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,0% | 2,5% |
| Finom színtónusú | 34,0% | 32,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,0% | 61,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 3,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 82,9% | 90,0% |
| Sötét tónusú | 8,6% | 10,0% |
| Földszínek | 2,9% | 0,0% |
| Monokróm | 2,9% | 0,0% |
| Pasztell színek | 2,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,0% | 2,5% |
| Egyensúlyos | 66,0% | 92,5% |
| Élénk | 8,0% | 5,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,0% | 1,2% |
| Lágy | 12,0% | 22,5% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 63,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 1,2% |
| Kijelentés | 48,0% | 11,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 1,2% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 8,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 1,2% |
| Erős színegyüntetés | 34,0% | 11,2% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 77,5% |
Hogyan alakulnak Laurent Fontaine legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Égi lombkorona smaragddal t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 900 | 400 | 400 | 1 100 |
| Ethereal Sage Mist: A Singu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 700 | 100 | 200 |
| Éterikus dendritikus virágz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 | 200 |
| Cascading Nocturne: A Sculp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Smaragdfény: Impasto tanulm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Ephemeral Tides of Mist: A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triptych of Overlapping For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aranyozott Békesség: Egy Eg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ethereal Radiance: Meditatí… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Az smaragd zöld lombkorona… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Laurent Fontaine?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 300 | 60,6% |
| telefonok | 2 700 | 38,0% |
| tabletek | 100 | 1,4% |
Milyen nyelveket használ Laurent Fontaine közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 50,0% |
| Japán | 100 | 50,0% |
Hogyan alakulnak Laurent Fontaine napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 200 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 100 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 200 |
| csüt 22 Okt | 200 |
| pén 23 Okt | 100 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 200 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 200 |
| csüt 29 Okt | 200 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 200 |
| sze 4 Nov | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 100 |
Laurent Fontaine: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Laurent Fontaine-nak?
- Égi lombkorona smaragddal telt árnyékokban: A meditatív erdőfény egyedülálló látomása: 4 400 látogatás, ami 55% a(z) Laurent Fontaine megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Laurent Fontaine?
- 7 100 tizenkét hónap alatt (300 a művész oldalon, 6 800 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Laurent Fontaine alkotásait?
- Mindkettőnél: számítógépek (61%), telefonok (38%) és tabletek (1%); a vezető számítógépek 61% arányal.
Kedveli-e a közönség Laurent Fontaine műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Egyensúlyozott (Kontraszt): a látogatások 64%-át teszi ki a 12% katalógusból.