Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jules Tavernier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jules Tavernier: a közönség egy pillantásban
Kilauea at Night a legtöbb figyelmet vonja magára: 400 látogatás tizenkét hónapban, ami 40% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Jules Tavernier nézetességgel összevetítve. Kilauea Fire Fountain és Dance in a Subterranean Roundhouse at Clear Lake, California követik. Jules Tavernier összesen 1 100 látogatást generált: 600 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 500 látogatással. A közönség a Dramatikus irányába hajlamos (Hangulat): a látogatások 86%-át teszi ki, az művész katalógjának 50%-át pedig.
A Jules Tavernier legnépszerűbb 6 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Jules Tavernier legnézettebb 6 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
100
400
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Okt 2026
400
100
Hány imádrát nézik meg Jules Tavernier műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Jules Tavernier megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
50,0%
85,7%
Nyugodt
25,0%
14,3%
Békés, nyugodt
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
50,0%
85,7%
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
14,3%
Nyugodt
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
37,0%
40,0%
Lágy árnyékok
21,7%
40,0%
Érezhető fényesség
32,6%
10,0%
Fényerék egyensúlya
8,7%
10,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
17,4%
0,0%
Finom színtónusú
37,0%
20,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
37,0%
40,0%
Egyértelmű színprészenység
8,7%
40,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
73,8%
50,0%
Sötét tónusú
11,9%
40,0%
Semleges tónusok
14,3%
10,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
37,0%
20,0%
Egyensúlyos
52,2%
40,0%
Élénk
10,9%
40,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
15,2%
20,0%
Lágy
26,1%
20,0%
Egyensúlyozott
10,9%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
26,1%
50,0%
Kijelentés
21,7%
10,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
13,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
4,3%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
4,3%
10,0%
Erős színegyüntetés
50,0%
60,0%
Egységes színpaletta
28,3%
30,0%
Mely Jules Tavernier művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Kilauea at Night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dry Creek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kilauea Fire Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Dance in a Subterranean Rou…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Fort Lee
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Trading Post of J. S. Colli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eagle Rock
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
An Emigrants' Boarding Hous…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In Wildwood Glen, Saucelito…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Dream (also known as Lady…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Mely nyelveken követik Jules Tavernier követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
300
100,0%
Naponta hányan nézik Jules Tavernier-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
300
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
300
sze 11 Nov (előrejelzés)
200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
400
sze 25 Nov (előrejelzés)
200
Kérdések Jules Tavernier kapcsán
Mely Jules Tavernier művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Kilauea at Night, 400 megtekintéssel (40% Jules Tavernier összes megtekintéséből). A fenti rangsor 6 művet sorol fel.
Hányan nézik Jules Tavernier alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
1 100 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Jules Tavernier alkotásai közül?
Dramatikus (Hangulat): a látogatások 86%-át, a katalógus 50%-ával szemben.