Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jules Jollivet oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jules Jollivet: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Le Massacre des Innocents a legnézettebb alkotás: 400 megtekintés egy évben, ami 31% összes Jules Jollivet részére fordított figyelemnek. Ezt követi UNE GUERILLA és COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794. A művész oldala 200 látogatást, a művek pedig 700 látogatást értek el: összesen 900 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 500 látogatással. Kedvelik a Élénk (Színintenzitás) stílust: ezek a látogatások 69%-át teszik ki a katalógus 42%-ával szemben.
A(z) Jules Jollivet 7 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Jules Jollivet leglátottabb műve.
-
1
Le Massacre des Innocents
400 látogatás · 30,8%
-
2
UNE GUERILLA
300 látogatás · 23,1%
-
3
COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794
200 látogatás · 15,4%
-
4
NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR DE SAINT GRATIEN, MARECHAL DE FRANCE (1637 1712)
100 látogatás · 7,7%
-
5
LOUIS LE GROS PREND L'ORIFLAMME A SAINT DENIS.1124
100 látogatás · 7,7%
-
6
Halte de Gitans dans les montagnes de Ronda
100 látogatás · 7,7%
-
7
PRISE DU CHATEAU DE FOIX.1272
100 látogatás · 7,7%
Mikor látogatják meg az emberek Jules Jollivet oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Mikor nyitják meg Jules Jollivet műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Jules Jollivet művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,3% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 50,0% | 46,2% |
| Érezhető fényesség | 16,7% | 7,7% |
| Fényerék egyensúlya | 16,7% | 15,4% |
| Fényes | 8,3% | 30,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 0,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 30,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 50,0% | 38,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 25,0% | 30,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 58,3% | 46,2% |
| Sötét tónusú | 25,0% | 23,1% |
| Semleges tónusok | 16,7% | 30,8% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 58,3% | 30,8% |
| Élénk | 41,7% | 69,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,3% | 30,8% |
| Lágy | 8,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 8,3% | 15,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 25,0% | 38,5% |
| Kijelentés | 50,0% | 15,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,3% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 75,0% | 76,9% |
| Egységes színpaletta | 16,7% | 23,1% |
Melyek Jules Jollivet legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE D'AGNADEL.14 MAI 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PHILIPPE III, DIT LE HARDI,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Massacre des Innocents | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| PRISE DU CHATEAU DE FOIX.12… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysans dans la campagne (t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LARA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Halte de Gitans dans les mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| LOUIS LE GROS PREND L'ORIFL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Jules Jollivet a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Jules Jollivet-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 300 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 100 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Jules Jollivet kapcsán kérdeznek
Melyik Jules Jollivet műve a legtöbbször megtekintett?
- Le Massacre des Innocents az első helyen, 400 megtekintéssel, a nézetések 31%-át övelem. 7 mű áll felette.
Mennyi a Jules Jollivet közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 900 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalán, 700 a művekkel.
Mely művei Jules Jollivet felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Élénk (Színintenzitás) leírású művek 69% látogatást generálnak a katalógus 42% részére vonatkozóan.