Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Juan van der Hamen oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Juan van der Hamen: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű The Martyrdom of Saint Sebastian: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 18% a(z) Juan van der Hamen megtekintéseinek összesen. Aztán Boy wearing a flower vase és Still Life with Porcelain and Sweets. Összesen 1 600 látogatás: 600 a művész oldalon, 1 000 a művekkel. A nézőadomány nő: 200% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 000 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Sötét és komoly (Érzelmi hangulat) a látogatások 40%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 5%-át jelenti.
Juan van der Hamen: a(z) 8 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 8 mű a Juan van der Hamen alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Juan van der Hamen közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
300
700
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
100
Okt 2026
200
100
Hogyan nézték a Juan van der Hamen műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Juan van der Hamen művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
57,9%
80,0%
Nyugodt
10,5%
0,0%
Klasszikus
5,3%
20,0%
Elegáns
10,5%
0,0%
Romantikus
10,5%
0,0%
Luksusú
5,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
57,9%
40,0%
Drámai
15,8%
0,0%
Sötét és komoly
5,3%
40,0%
Nyugodt
10,5%
0,0%
Szellemi
5,3%
20,0%
Melankolikus
5,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
84,1%
100,0%
Lágy árnyékok
15,9%
0,0%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
63,6%
63,6%
Finom színtónusú
31,8%
36,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
2,3%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
2,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
75,0%
81,8%
Egyensúlyos
25,0%
18,2%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
9,1%
0,0%
Lágy
27,3%
36,4%
Egyensúlyozott
15,9%
18,2%
Erőteljes kontrasztú
22,7%
27,3%
Kijelentés
25,0%
18,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,8%
0,0%
Lágyan kevert paletta
9,1%
27,3%
Egyensúlyozott harmónia
18,2%
18,2%
Erős színegyüntetés
63,6%
54,5%
Egységes színpaletta
2,3%
0,0%
Hogyan alakulnak Juan van der Hamen legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Still-Life of Glass, Potter…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still-Life with a Basket an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Saint Helena and the di…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Still-life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with a Wreath of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Garland of F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Basket and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Porcelain a…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Still Life with Fruit and V…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Sweets and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket használ Juan van der Hamen közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Orosz
200
100,0%
Hogyan alakulnak Juan van der Hamen napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Juan van der Hamen: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Juan van der Hamen-nak?
The Martyrdom of Saint Sebastian: 200 látogatás, ami 18% a(z) Juan van der Hamen megtekintéseinek összegétől. A lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Juan van der Hamen?
1 600 tizenkét hónap alatt (600 a művész oldalon, 1 000 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Juan van der Hamen műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Sötét és komoly (Érzelmi hangulat): a látogatások 40%-át teszi ki a 5% katalógusból.