Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Juan Manuel Blanes oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Juan Manuel Blanes: a közönség egy pillantásban
The Captive a legtöbb figyelmet vonja magára: 500 látogatás tizenkét hónapban, ami 50% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Juan Manuel Blanes nézetességgel összevetítve. Untitled (AQQPN2) és Untitled (AQQPNS) követik. Juan Manuel Blanes összesen 900 látogatást generált: 200 a művész oldalon és 700 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 900 látogatással. A közönség a Sötét tónusú irányába hajlamos (Színpaletta): a látogatások 67%-át teszi ki, az művész katalógjának 12%-át pedig.
A Juan Manuel Blanes legnépszerűbb 5 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Juan Manuel Blanes legnézettebb 5 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Hányan nézik Juan Manuel Blanes alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Juan Manuel Blanes műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Juan Manuel Blanes megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 22,7% | 20,0% |
| Lágy árnyékok | 22,7% | 70,0% |
| Érezhető fényesség | 36,4% | 10,0% |
| Fényerék egyensúlya | 13,6% | 0,0% |
| Fényes | 4,5% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 27,3% | 20,0% |
| Finom színtónusú | 27,3% | 10,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 31,8% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 13,6% | 20,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 64,7% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 11,8% | 66,7% |
| Semleges tónusok | 23,5% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,9% | 20,0% |
| Egyensúlyos | 36,4% | 60,0% |
| Élénk | 22,7% | 20,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,5% | 10,0% |
| Lágy | 22,7% | 20,0% |
| Egyensúlyozott | 13,6% | 60,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 9,1% | 0,0% |
| Kijelentés | 50,0% | 10,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 9,1% | 10,0% |
| Lágyan kevert paletta | 18,2% | 10,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,2% | 10,0% |
| Erős színegyüntetés | 31,8% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 22,7% | 20,0% |
Mely Juan Manuel Blanes művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La casta Susana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yellow fever in Buenos Aire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato del General Fructuo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Baqueano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captive | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQQPNC) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQQPNL) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQQPNG) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQQPN2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQQPMW) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Juan Manuel Blanes követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Naponta hányan nézik Juan Manuel Blanes-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 100 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 200 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 200 |
Kérdések Juan Manuel Blanes kapcsán
Mely Juan Manuel Blanes művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- The Captive, 500 megtekintéssel (50% Juan Manuel Blanes összes megtekintéséből). A fenti rangsor 5 művet sorol fel.
Hányan nézik Juan Manuel Blanes alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 900 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalon és 700 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Juan Manuel Blanes alkotásai közül?
- Sötét tónusú (Színpaletta): a látogatások 67%-át, a katalógus 12%-ával szemben.