Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Juan De La Corte oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Juan De La Corte: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Lot and His Daughters a legnézettebb alkotás: 200 megtekintés egy évben, ami 50% összes Juan De La Corte részére fordított figyelemnek. Ezt követi The Meeting of Solomon and the Queen of Sheba és Festivities in the Plaza Mayor. A művész oldala 300 látogatást, a művek pedig 200 látogatást értek el: összesen 500 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 300 látogatással. Kedvelik a Értékmentesen fakó (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 50%-át teszik ki a katalógus 18%-ával szemben.
A(z) Juan De La Corte 3 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Juan De La Corte leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Juan De La Corte oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Mikor nyitják meg Juan De La Corte műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Juan De La Corte művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Dramatikus | 75,0% | 66,7% |
| Luksusú | 12,5% | 33,3% |
| Klasszikus | 12,5% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 35,3% | 50,0% |
| Lágy árnyékok | 41,2% | 50,0% |
| Érezhető fényesség | 23,5% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 17,6% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 35,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 41,2% | 25,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 5,9% | 25,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 47,1% | 50,0% |
| Egyensúlyos | 47,1% | 25,0% |
| Élénk | 5,9% | 25,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 17,6% | 0,0% |
| Lágy | 17,6% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 11,8% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 17,6% | 50,0% |
| Kijelentés | 35,3% | 25,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 5,9% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 11,8% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 58,8% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 23,5% | 50,0% |
Melyek Juan De La Corte legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aeneas and his family fleei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Turks abandon the outsk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gascona battle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot and His Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Meeting of Solomon and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Festival in the Plaza… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Naval Combat of Pernambuco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Scene with a Roman A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aeneas flees the burning Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Juan De La Corte a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Juan De La Corte-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Juan De La Corte kapcsán kérdeznek
Melyik Juan De La Corte műve a legtöbbször megtekintett?
- Lot and His Daughters az első helyen, 200 megtekintéssel, a nézetések 50%-át övelem. 3 mű áll felette.
Mennyi a Juan De La Corte közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 500 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán, 200 a művekkel.
Mely művei Juan De La Corte felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Értékmentesen fakó (Színelnyomás) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 18% részére vonatkozóan.