Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joseph Rodefer DeCamp oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Joseph Rodefer DeCamp: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű The Blue Cup: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 17% a(z) Joseph Rodefer DeCamp megtekintéseinek összesen. Aztán The Guitar Player és Summer Landscape (also known as Summertime). Összesen 2 100 látogatás: 600 a művész oldalon, 1 500 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 700 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) a látogatások 44%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
Joseph Rodefer DeCamp: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Joseph Rodefer DeCamp alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
The Blue Cup
300 látogatás · 16,7%
-
2
The Guitar Player, 1908
200 látogatás · 11,1%
-
3
Summer Landscape (also known as Summertime), 1893
200 látogatás · 11,1%
-
4
Blue Bird
200 látogatás · 11,1%
-
5
The Seamstress, 1916
100 látogatás · 5,6%
-
6
The Guitar Player
100 látogatás · 5,6%
-
7
Woman Drying Her Hair
100 látogatás · 5,6%
-
8
The Hammock
100 látogatás · 5,6%
-
9
The Pink Feather (Aka The Brown Veil)
100 látogatás · 5,6%
-
10
A Murky Day
100 látogatás · 5,6%
Hogyan változik Joseph Rodefer DeCamp közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 400 |
Hogyan nézték a Joseph Rodefer DeCamp műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Joseph Rodefer DeCamp művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 42,0% | 50,0% |
| Lágy árnyékok | 10,0% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 28,0% | 22,2% |
| Fényerék egyensúlya | 14,0% | 11,1% |
| Fényes | 6,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 48,0% | 55,6% |
| Finom színtónusú | 26,0% | 11,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 27,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,0% | 5,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 62,2% | 80,0% |
| Semleges tónusok | 26,7% | 13,3% |
| Sötét tónusú | 11,1% | 6,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 44,0% | 50,0% |
| Egyensúlyos | 44,0% | 38,9% |
| Élénk | 12,0% | 11,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,0% | 16,7% |
| Lágy | 22,0% | 11,1% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 5,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 44,4% |
| Kijelentés | 34,0% | 22,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,0% | 5,6% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 27,8% |
| Erős színegyüntetés | 42,0% | 44,4% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 11,1% |
Hogyan alakulnak Joseph Rodefer DeCamp legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Guitar Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Girl With A Green Shawl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Drying Her Hair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Cellist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Boy (Ted) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Penserosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Guitar Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Window Blind | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (7231) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Music Lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Joseph Rodefer DeCamp közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Joseph Rodefer DeCamp napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 200 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Joseph Rodefer DeCamp: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Joseph Rodefer DeCamp-nak?
- The Blue Cup: 300 látogatás, ami 17% a(z) Joseph Rodefer DeCamp megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Joseph Rodefer DeCamp?
- 2 100 tizenkét hónap alatt (600 a művész oldalon, 1 500 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Joseph Rodefer DeCamp műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Erőteljes kontrasztú (Kontraszt): a látogatások 44%-át teszi ki a 20% katalógusból.