Josep Mompou Dencausse A tekintet a műművészre

1888 – 1968

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Josep Mompou Dencausse oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Josep Mompou Dencausse: a látogatások éves összefoglalója

A(z) Barcelona. La Rambla a legnézettebb alkotás: 300 megtekintés egy évben, ami 8% összes Josep Mompou Dencausse részére fordított figyelemnek. Ezt követi Study for a female nude és Fruittes And Ceramics. A művész oldala 700 látogatást, a művek pedig 3 300 látogatást értek el: összesen 4 000 lượt. A figyelem 75%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 3 400 látogatással. A látogatók számítógépek (90%), telefonok (8%) és tabletek (2%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Zavará színkombináció (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 45%-át teszik ki a katalógus 30%-ával szemben.

A(z) Josep Mompou Dencausse 10 legnézettebb műve

Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Josep Mompou Dencausse leglátottabb műve.

  1. Barcelona. La Rambla 1 Barcelona. La Rambla 300 látogatás · 7,9%
  2. Study for a female nude 2 Study for a female nude, 1929 200 látogatás · 5,3%
  3. Fruittes And Ceramics 3 Fruittes And Ceramics 200 látogatás · 5,3%
  4. Port De La Selva 4 Port De La Selva 200 látogatás · 5,3%
  5. Monument To Columbus 5 Monument To Columbus 200 látogatás · 5,3%
  6. Sleeping Nude Girl 6 Sleeping Nude Girl 200 látogatás · 5,3%
  7. The Pitcher Of Mora D'ebre 7 The Pitcher Of Mora D'ebre 100 látogatás · 2,6%
  8. Castellterçol 8 Castellterçol 100 látogatás · 2,6%
  9. Barcelona. La Rambla And The Liceu 9 Barcelona. La Rambla And The Liceu 100 látogatás · 2,6%
  10. Sewing In Castellterçol 10 Sewing In Castellterçol 100 látogatás · 2,6%

Mikor látogatják meg az emberek Josep Mompou Dencausse oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Az adatok egy táblázatban
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 20266002 800
Aug 2026100300
Sze 20260100

Mikor nyitják meg Josep Mompou Dencausse műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Melyek Josep Mompou Dencausse legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Az adatok egy táblázatban
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Study for a female nude00000000020000
Sitges000000000000
La Bella000000000000
Barcelona. La Rambla 100000000010000
Olot 1000000000000
Peaches, Cauliflower And Va…000000000000
Nude At Her Toilette000000000000
Sant Esrteve D'en Bas000000000000
Art ... That Belluga000000000000
Scale000000000000

Hogyan oszlónak a Josep Mompou Dencausse közönsége eszközre lebontva?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Az adatok egy táblázatban
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek3 60090,0%
telefonok3007,5%
tabletek1002,5%

Milyen nyelveken követi Josep Mompou Dencausse a közösség?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Az adatok egy táblázatban
NyelvLátogatásokMegosztás
Német20066,7%
Angol10033,3%

Naponta hány látogatása van Josep Mompou Dencausse-nek, és mi a következő lépés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Az adatok egy táblázatban
NapLátogatások
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze200
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt300
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt200
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt0
szo 10 Okt100
vas 11 Okt100
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt0
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)100
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)100
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)100
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)0
kedd 3 Nov (előrejelzés)0
sze 4 Nov (előrejelzés)0

Amit az emberek Josep Mompou Dencausse kapcsán kérdeznek

Melyik Josep Mompou Dencausse műve a legtöbbször megtekintett?

Barcelona. La Rambla az első helyen, 300 megtekintéssel, a nézetések 8%-át övelem. 10 mű áll felette.

Mennyi a Josep Mompou Dencausse közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?

4 000 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán, 3 300 a művekkel.

Milyen eszközökkel érkezik Josep Mompou Dencausse közönsége?

A látogatók számítógépek (90%), telefonok (8%) és tabletek (2%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 90%-át teszik ki.

Mely művei Josep Mompou Dencausse felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?

A Zavará színkombináció (Színharmónia) leírású művek 45% látogatást generálnak a katalógus 30% részére vonatkozóan.