Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Josef Ignaz Mildorfer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Josef Ignaz Mildorfer: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Pentecost: 1 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 42% a(z) Josef Ignaz Mildorfer megtekintéseinek összesen. Aztán Saint Mary in Hafnerberg ( Lower Austria ) és The Pythoness of Endor Evoking the Shadow of Samuel in the Presence of Saul. Összesen 2 500 látogatás: 500 a művész oldalon, 2 000 a művekkel. A nézői szám csökken: Okt 2026 időszakban 50%-el kevesebb látogatás volt, mint Sze 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Sze 2026, 1 000 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Lágy árnyékok (Fényerő) a látogatások 64%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 17%-át jelenti.
Josef Ignaz Mildorfer: a(z) 7 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 7 mű a Josef Ignaz Mildorfer alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Pentecost, 1750
1 100 látogatás · 42,3%
-
2
Saint Mary in Hafnerberg ( Lower Austria )
500 látogatás · 19,2%
-
3
The Pythoness of Endor Evoking the Shadow of Samuel in the Presence of Saul, 1750
300 látogatás · 11,5%
-
4
Pietà, 1750
200 látogatás · 7,7%
-
5
Saint Mary in Hafnerberg ( Lower Austria )
200 látogatás · 7,7%
-
6
Saint Mary in Hafnerberg ( Lower Austria )
100 látogatás · 3,8%
-
7
Saint Mary in Hafnerberg
100 látogatás · 3,8%
Hogyan változik Josef Ignaz Mildorfer közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sze 2026 | 300 | 700 |
| Okt 2026 | 200 | 300 |
Hogyan nézték a Josef Ignaz Mildorfer műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Josef Ignaz Mildorfer művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Szellemi | 50,0% | 68,8% |
| Sötét és komoly | 25,0% | 12,5% |
| Feszült hangulatú | 12,5% | 18,8% |
| Éteri | 12,5% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 22,2% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 16,7% | 64,0% |
| Érezhető fényesség | 11,1% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 50,0% | 36,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 50,0% | 28,0% |
| Finom színtónusú | 44,4% | 28,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 5,6% | 44,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 33,3% | 28,0% |
| Egyensúlyos | 66,7% | 72,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 5,6% | 4,0% |
| Egyensúlyozott | 11,1% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 50,0% | 60,0% |
| Kijelentés | 33,3% | 36,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 55,6% | 36,0% |
| Lágyan kevert paletta | 5,6% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 5,6% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 27,8% | 56,0% |
| Egységes színpaletta | 5,6% | 8,0% |
Hogyan alakulnak Josef Ignaz Mildorfer legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pentecost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 700 | 0 |
| Allegory of the Immaculate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pythoness of Endor Evok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Saint Joseph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nativity of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Trinity with Four… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baptism of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pietà | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Mary in Hafnerberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Mary in Hafnerberg (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Josef Ignaz Mildorfer közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 100,0% |
Hogyan alakulnak Josef Ignaz Mildorfer napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 400 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Josef Ignaz Mildorfer: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Josef Ignaz Mildorfer-nak?
- Pentecost: 1 100 látogatás, ami 42% a(z) Josef Ignaz Mildorfer megtekintéseinek összegétől. A lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Josef Ignaz Mildorfer?
- 2 500 tizenkét hónap alatt (500 a művész oldalon, 2 000 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Josef Ignaz Mildorfer műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 64%-át teszi ki a 17% katalógusból.