Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Josef Albers oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Josef Albers: a közönség egy pillantásban
Homage to the Square Glow a legtöbb figyelmet vonja magára: 1 100 látogatás tizenkét hónapban, ami 11% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Josef Albers nézetességgel összevetítve. Interaction of Color és Homage to the Square: Soft Spoken követik. Josef Albers összesen 7 800 látogatást generált: 4 100 a művész oldalon és 3 700 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 800%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 4 200 látogatással. A közönség Arab (21%), Angol (19%) és Spanyol (12%) nyelven olvadsz. A közönség Algéria (17%), Dél-Korea (14%) és Amerikai Egyesült Államok (14%) területéről követi. A közönség számítógépek (69%), telefonok (29%) és tabletek (1%) eszközökön követi. A közönség a Lágyan kevert paletta irányába hajlamos (Színharmónia): a látogatások 32%-át teszi ki, az művész katalógjának 12%-át pedig.
A Josef Albers legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Josef Albers legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
900
3 300
Aug 2026
400
200
Sze 2026
100
200
Okt 2026
2 700
0
Hány imádrát nézik meg Josef Albers műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Josef Albers megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,2%
32,4%
Békés, nyugodt
9,1%
25,0%
Minimalista
45,5%
13,2%
Modern
18,2%
17,6%
Elegáns
9,1%
10,3%
Karakteres
0,0%
1,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
45,5%
42,6%
Nyugodt
18,2%
29,4%
Energikus
9,1%
16,2%
Nyugodt
27,3%
11,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
21,8%
Lágy árnyékok
14,0%
23,8%
Érezhető fényesség
30,0%
27,7%
Fényerék egyensúlya
18,0%
11,9%
Fényes
22,0%
14,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
19,8%
Finom színtónusú
2,0%
5,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
18,0%
23,8%
Egyértelmű színprészenység
24,0%
27,7%
Éles színűség
20,0%
23,8%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
33,3%
48,5%
Semleges tónusok
23,8%
16,2%
Pasztell színek
4,8%
20,6%
Földszínek
16,7%
5,9%
Monokróm
9,5%
0,0%
Természet
4,8%
2,9%
Naplemente
2,4%
1,5%
Élénk
2,4%
1,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
26,7%
Egyensúlyos
26,0%
20,8%
Élénk
44,0%
52,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
46,0%
38,6%
Lágy
16,0%
34,6%
Egyensúlyozott
2,0%
2,0%
Erőteljes kontrasztú
10,0%
12,9%
Kijelentés
26,0%
11,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
4,0%
Lágyan kevert paletta
12,0%
31,7%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
11,9%
Erős színegyüntetés
28,0%
21,8%
Egységes színpaletta
42,0%
30,7%
Mely Josef Albers művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
White and Gray with Two Yel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Homage to the Square Midday
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Multiplex D
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Four Xs in Red
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Homage to the Square (La Te…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Homage to the Square Glow
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
Study for Homage to the Squ…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
El Lissitzky, Dessau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Astatic
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study for Homage to the Squ…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az emberek Josef Albers megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 400
69,2%
telefonok
2 300
29,5%
tabletek
100
1,3%
Mely nyelveken követik Josef Albers követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Arab
900
21,4%
Angol
800
19,0%
Spanyol
500
11,9%
Koreai
500
11,9%
Orosz
400
9,5%
Francia
300
7,1%
Olasz
200
4,8%
Dán
100
2,4%
Német
100
2,4%
Japán
100
2,4%
Naponta hányan nézik Josef Albers-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
600
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
400
hét 19 Okt
100
kedd 20 Okt
300
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
200
pén 23 Okt
300
szo 24 Okt
900
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
600
kedd 27 Okt
700
sze 28 Okt
600
csüt 29 Okt
600
pén 30 Okt
1 000
szo 31 Okt
600
vas 1 Nov
600
hét 2 Nov
600
kedd 3 Nov
2 000
sze 4 Nov
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 000
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 000
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 000
vas 8 Nov (előrejelzés)
800
hét 9 Nov (előrejelzés)
900
kedd 10 Nov (előrejelzés)
2 100
sze 11 Nov (előrejelzés)
700
csüt 12 Nov (előrejelzés)
1 200
pén 13 Nov (előrejelzés)
1 200
szo 14 Nov (előrejelzés)
1 300
vas 15 Nov (előrejelzés)
900
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
2 500
sze 18 Nov (előrejelzés)
800
csüt 19 Nov (előrejelzés)
1 300
pén 20 Nov (előrejelzés)
1 300
szo 21 Nov (előrejelzés)
1 400
vas 22 Nov (előrejelzés)
1 000
hét 23 Nov (előrejelzés)
1 200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
2 900
sze 25 Nov (előrejelzés)
1 000
Kérdések Josef Albers kapcsán
Mely Josef Albers művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Homage to the Square Glow, 1 100 megtekintéssel (11% Josef Albers összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Josef Albers alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
7 800 látogatás tizenkét hónapban: 4 100 a művész oldalon és 3 700 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Josef Albers alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (69%), telefonok (29%) és tabletek (1%) eszközökön nézik Josef Albers alkotásait; a látogatások 69%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken követik Josef Albers követői?
Arab (21%), Angol (19%) és Spanyol (12%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Arab (21% arányban).
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Josef Albers alkotásai közül?
Lágyan kevert paletta (Színharmónia): a látogatások 32%-át, a katalógus 12%-ával szemben.