Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joos Vincent De Vos oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Joos Vincent De Vos: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Old Man with Top Hat: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 12% a(z) Joos Vincent De Vos megtekintéseinek összesen. Aztán Still Life with Mackerels, Lemons and Tomatoes és Head of a Young Peasant with Pipe. Összesen 3 800 látogatás: 1 400 a művész oldalon, 2 400 a művekkel. A nézőadomány nő: 450% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 2 100 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (84%), telefonok (13%) és tabletek (3%). Egy stílus kiemelkedik: a Természetes tónusú (Hangulat) a látogatások 56%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 17%-át jelenti.
Joos Vincent De Vos: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Joos Vincent De Vos alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Joos Vincent De Vos közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
300
1 800
Aug 2026
0
300
Sze 2026
0
200
Okt 2026
1 100
0
Hogyan nézték a Joos Vincent De Vos műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Joos Vincent De Vos művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
50,0%
22,2%
Természetes tónusú
16,7%
55,6%
Nosztalgikus
16,7%
22,2%
Békés, nyugodt
16,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
58,3%
57,1%
Sötét és komoly
16,7%
14,3%
Megnyugtató, melengető
16,7%
0,0%
Szenvedélyes
8,3%
14,3%
Energikus
0,0%
14,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
72,0%
69,2%
Lágy árnyékok
14,0%
7,7%
Érezhető fényesség
8,0%
19,2%
Fényerék egyensúlya
4,0%
0,0%
Fényes
2,0%
3,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
58,0%
50,0%
Finom színtónusú
22,0%
30,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
15,4%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
3,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
80,7%
70,0%
Monokróm
9,7%
10,0%
Sötét tónusú
3,2%
10,0%
Semleges tónusok
3,2%
5,0%
Pasztell színek
3,2%
5,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
64,0%
57,7%
Egyensúlyos
32,0%
38,5%
Élénk
4,0%
3,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
26,0%
7,7%
Lágy
30,0%
53,8%
Egyensúlyozott
6,0%
3,9%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
15,4%
Kijelentés
24,0%
19,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,0%
19,2%
Lágyan kevert paletta
6,0%
3,9%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
11,5%
Erős színegyüntetés
46,0%
53,8%
Egységes színpaletta
10,0%
11,5%
Hogyan alakulnak Joos Vincent De Vos legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Peasant Woman Peeling Potat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Head of a Young Peasant wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Still Life with Mackerels,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Head of a Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Weaver The Whole Loom Facin…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Head of a Peasant Woman wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasant Woman at the Spinni…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasant Woman by the Firepl…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Garden of the Asylum and Tr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of a River, Quay, and…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Joos Vincent De Vos?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 200
84,2%
telefonok
500
13,2%
tabletek
100
2,6%
Milyen nyelveket használ Joos Vincent De Vos közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Szerb
1 000
83,3%
Német
100
8,3%
Olasz
100
8,3%
Hogyan alakulnak Joos Vincent De Vos napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
200
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
300
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Joos Vincent De Vos: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Joos Vincent De Vos-nak?
Old Man with Top Hat: 300 látogatás, ami 12% a(z) Joos Vincent De Vos megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Joos Vincent De Vos?
3 800 tizenkét hónap alatt (1 400 a művész oldalon, 2 400 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Joos Vincent De Vos alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (84%), telefonok (13%) és tabletek (3%); a vezető számítógépek 84% arányal.
Kedveli-e a közönség Joos Vincent De Vos műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Természetes tónusú (Hangulat): a látogatások 56%-át teszi ki a 17% katalógusból.