Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joos de Momper oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Joos de Momper: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 8% a(z) Joos de Momper megtekintéseinek összesen. Aztán Landscape with Grotto és Mountain Scene with Bridges. Összesen 5 900 látogatás: 1 100 a művész oldalon, 4 800 a művekkel. A nézőadomány nő: 200% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 5 500 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (93%), telefonok (5%) és tabletek (2%). Egy stílus kiemelkedik: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 58%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 39%-át jelenti.
Joos de Momper: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Joos de Momper alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Joos de Momper közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
900
4 600
Aug 2026
0
100
Sze 2026
200
100
Hogyan nézték a Joos de Momper műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Joos de Momper művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
38,5%
50,0%
Nyugodt
30,8%
36,4%
Dramatikus
30,8%
13,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
38,5%
45,5%
Nyugodt
15,4%
22,7%
Nyugodt
15,4%
18,2%
Melankolikus
15,4%
9,1%
Rejtélyes
7,7%
4,5%
Szellemi
7,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,4%
4,2%
Lágy árnyékok
46,3%
50,0%
Érezhető fényesség
43,9%
37,5%
Fényerék egyensúlya
7,3%
8,3%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
41,5%
25,0%
Finom színtónusú
39,0%
58,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
17,1%
14,6%
Egyértelmű színprészenység
2,4%
2,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
57,6%
62,5%
Semleges tónusok
39,4%
35,0%
Sötét tónusú
3,0%
2,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
43,9%
43,8%
Egyensúlyos
53,7%
54,2%
Élénk
2,4%
2,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,4%
2,1%
Lágy
4,9%
4,2%
Egyensúlyozott
7,3%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
14,6%
20,8%
Kijelentés
70,7%
72,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,4%
16,7%
Lágyan kevert paletta
9,8%
12,5%
Egyensúlyozott harmónia
14,6%
16,7%
Erős színegyüntetés
41,5%
43,8%
Egységes színpaletta
9,8%
10,4%
Hogyan alakulnak Joos de Momper legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Monk's Hermitage in a Cave
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Nagymúzgató táj részlete
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Flemish Market and Washing…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Mountain Scene with Bridges
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Mountainous Landscape with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Village at Full Moon (detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Village at Full Moon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Landscape with the Temptati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Helicon or Minerva's Visit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Joos de Momper?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 500
93,2%
telefonok
300
5,1%
tabletek
100
1,7%
Milyen nyelveket használ Joos de Momper közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
200
100,0%
Hogyan alakulnak Joos de Momper napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
Joos de Momper: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Joos de Momper-nak?
Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome: 400 látogatás, ami 8% a(z) Joos de Momper megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Joos de Momper?
5 900 tizenkét hónap alatt (1 100 a művész oldalon, 4 800 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Joos de Momper alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (93%), telefonok (5%) és tabletek (2%); a vezető számítógépek 93% arányal.
Kedveli-e a közönség Joos de Momper műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 58%-át teszi ki a 39% katalógusból.