Joos de Momper Nézői számok és kiemelt művek

1564 – 1635

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Joos de Momper oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Joos de Momper: kulcsfontosságú személyek

A legnézettebb mű Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 8% a(z) Joos de Momper megtekintéseinek összesen. Aztán Landscape with Grotto és Mountain Scene with Bridges. Összesen 5 900 látogatás: 1 100 a művész oldalon, 4 800 a művekkel. A nézőadomány nő: 200% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 5 500 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (93%), telefonok (5%) és tabletek (2%). Egy stílus kiemelkedik: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 58%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 39%-át jelenti.

Joos de Momper: a(z) 10 legnéztebb mű

Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Joos de Momper alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.

  1. Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome 1 Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome 400 látogatás · 8,3%
  2. Landscape with Grotto 2 Landscape with Grotto, 1600 300 látogatás · 6,2%
  3. Mountain Scene with Bridges 3 Mountain Scene with Bridges, 1600 300 látogatás · 6,2%
  4. Village at Full Moon 4 Village at Full Moon 300 látogatás · 6,2%
  5. Landscape 5 Landscape 300 látogatás · 6,2%
  6. Mountainous Landscape 6 Mountainous Landscape, 1621 300 látogatás · 6,2%
  7. Monk's Hermitage in a Cave 7 Monk's Hermitage in a Cave, 1600 200 látogatás · 4,2%
  8. Rocky Landscape with Monks 8 Rocky Landscape with Monks, 1608 200 látogatás · 4,2%
  9. Winter Landscape with the Flight into Egypt 9 Winter Landscape with the Flight into Egypt 200 látogatás · 4,2%
  10. Flemish Market and Washing Place 10 Flemish Market and Washing Place 200 látogatás · 4,2%

Hogyan változik Joos de Momper közönsége hónapról hónapra?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd a számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20269004 600
Aug 20260100
Sze 2026200100

Hogyan nézték a Joos de Momper műveit az év folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Joos de Momper legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd a számokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Monk's Hermitage in a Cave00000000020000
Nagymúzgató táj részlete00000000010000
Flemish Market and Washing…0000000001000100
Mountain Scene with Bridges00000000030000
Mountainous Landscape with…000000000000
Village at Full Moon (detai…00000000010000
Village at Full Moon00000000030000
Landscape00000000030000
Landscape with the Temptati…00000000010000
Helicon or Minerva's Visit…00000000010000

Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Joos de Momper?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd a számokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek5 50093,2%
telefonok3005,1%
tabletek1001,7%

Milyen nyelveket használ Joos de Momper közönsége?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd a számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Francia200100,0%

Hogyan alakulnak Joos de Momper napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd a számokat
NapLátogatások
kedd 22 Sze0
sze 23 Sze0
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt100
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt100
pén 9 Okt0
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt (előrejelzés)100
sze 14 Okt (előrejelzés)0
csüt 15 Okt (előrejelzés)100
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)200
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)200
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)200
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)200
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)0

Joos de Momper: rövid válaszok

Mi a(z) legnéztebb műve Joos de Momper-nak?

Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome: 400 látogatás, ami 8% a(z) Joos de Momper megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Joos de Momper?

5 900 tizenkét hónap alatt (1 100 a művész oldalon, 4 800 a művek oldalon).

Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Joos de Momper alkotásait?

Mindkettőnél: számítógépek (93%), telefonok (5%) és tabletek (2%); a vezető számítógépek 93% arányal.

Kedveli-e a közönség Joos de Momper műveinek egy bizonyos típusát?

Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 58%-át teszi ki a 39% katalógusból.