Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jonathan Eastman Johnson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jonathan Eastman Johnson: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű In the Fields: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 4% a(z) Jonathan Eastman Johnson megtekintéseinek összesen. Aztán Union Soldiers Accepting a Drink és A Ride for Liberty - The Fugitive Slaves. Összesen 9 800 látogatás: 800 a művész oldalon, 9 000 a művekkel. A nézői szám csökken: Sze 2026 időszakban 67%-el kevesebb látogatás volt, mint Aug 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 9 100 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (98%), telefonok (1%) és tabletek (1%). Egy stílus kiemelkedik: a Melankolikus (Érzelmi hangulat) a látogatások 67%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 50%-át jelenti.
Jonathan Eastman Johnson: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Jonathan Eastman Johnson alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
In the Fields, 1878
400 látogatás · 4,3%
-
2
Union Soldiers Accepting a Drink, 1865
300 látogatás · 3,2%
-
3
A Ride for Liberty - The Fugitive Slaves, 1862
300 látogatás · 3,2%
-
4
Cranberry Pickers, Nantucket
300 látogatás · 3,2%
-
5
A Day Dream
300 látogatás · 3,2%
-
6
Lambs, Nantucket, 1874
300 látogatás · 3,2%
-
7
Fiddling His Way, 1866
200 látogatás · 2,2%
-
8
The Pension Claim Agent, 1867
200 látogatás · 2,2%
-
9
Winnowing Grain, 1877
200 látogatás · 2,2%
-
10
Self Portrait, 1860
200 látogatás · 2,2%
Hogyan változik Jonathan Eastman Johnson közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 700 | 8 400 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hogyan nézték a Jonathan Eastman Johnson műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Jonathan Eastman Johnson művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Melankolikus | 50,0% | 66,7% |
| Nosztalgikus | 50,0% | 19,1% |
| Nyugodt | 0,0% | 4,8% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 0,0% | 4,8% |
| Nyugodt | 0,0% | 4,8% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 66,0% | 66,7% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 21,5% |
| Érezhető fényesség | 6,0% | 7,5% |
| Fényerék egyensúlya | 4,0% | 4,3% |
| Fényes | 4,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 14,0% | 21,5% |
| Finom színtónusú | 42,0% | 23,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 34,0% | 36,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 18,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 63,6% | 65,8% |
| Sötét tónusú | 18,2% | 22,8% |
| Semleges tónusok | 9,1% | 6,3% |
| Monokróm | 9,1% | 5,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 34,0% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 62,0% | 63,4% |
| Élénk | 4,0% | 3,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 24,0% | 18,3% |
| Lágy | 32,0% | 22,6% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 18,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 20,4% |
| Kijelentés | 14,0% | 20,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,0% | 8,6% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 11,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 22,0% | 20,4% |
| Erős színegyüntetés | 52,0% | 43,0% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 16,1% |
Hogyan alakulnak Jonathan Eastman Johnson legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christmas-Time, The Blodget… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Savoyard Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Negro Life in the South | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl at the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| In the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Worthington Whittredte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Ride for Liberty - The Fu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Sanford Robinson Gifford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thy Word is a Lamp unto My… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Jonathan Eastman Johnson?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 9 600 | 98,0% |
| telefonok | 100 | 1,0% |
| tabletek | 100 | 1,0% |
Milyen nyelveket használ Jonathan Eastman Johnson közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Jonathan Eastman Johnson napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Jonathan Eastman Johnson: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Jonathan Eastman Johnson-nak?
- In the Fields: 400 látogatás, ami 4% a(z) Jonathan Eastman Johnson megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Jonathan Eastman Johnson?
- 9 800 tizenkét hónap alatt (800 a művész oldalon, 9 000 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Jonathan Eastman Johnson alkotásait?
- Mindkettőnél: számítógépek (98%), telefonok (1%) és tabletek (1%); a vezető számítógépek 98% arányal.
Kedveli-e a közönség Jonathan Eastman Johnson műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 67%-át teszi ki a 50% katalógusból.