Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Singer Sargent oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
John Singer Sargent: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Virágok, Lilium, Lilium, Rozsda a legnézettebb alkotás: 6 100 megtekintés egy évben, ami 2% összes John Singer Sargent részére fordított figyelemnek. Ezt követi Las Meninas (után Velázquez) és Egy hajó a kapri vízben. A művész oldala 11 300 látogatást, a művek pedig 281 900 látogatást értek el: összesen 293 200 lượt. A figyelem 53%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 241 600 látogatással. A látogatók Angol (41%), Orosz (16%) és Francia (14%) nyelven olvassák. A látogatók számítógépek (88%), telefonok (10%) és tabletek (2%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Érezhető fényesség (Fényerő) stílust: ezek a látogatások 25%-át teszik ki a katalógus 10%-ával szemben.
A(z) John Singer Sargent 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang John Singer Sargent leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek John Singer Sargent oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
10 600
Júl 2026
5 400
236 200
Aug 2026
900
15 300
Sze 2026
5 000
19 800
Mikor nyitják meg John Singer Sargent műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók John Singer Sargent művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
65,9%
59,7%
Békés, nyugodt
25,0%
20,8%
Nosztalgikus
0,0%
5,0%
Klasszikus
6,8%
3,4%
Nyugodt
0,0%
3,4%
Romantikus
2,3%
2,7%
Dramatikus
0,0%
2,2%
Éteri
0,0%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
31,8%
24,5%
Belső elmélyülést sugárzó
27,3%
23,6%
Romantikus
27,3%
21,7%
Nyugodt
6,8%
16,5%
Nosztalgikus
4,5%
4,9%
Melankolikus
0,0%
4,4%
Drámai
0,0%
1,4%
Szenvedélyes
0,0%
1,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
30,0%
28,2%
Lágy árnyékok
30,0%
22,9%
Érezhető fényesség
10,0%
25,1%
Fényerék egyensúlya
22,0%
16,7%
Fényes
8,0%
7,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
33,7%
Finom színtónusú
36,0%
30,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
26,3%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
9,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
51,3%
56,5%
Semleges tónusok
33,3%
30,5%
Sötét tónusú
7,7%
9,3%
Monokróm
2,6%
2,0%
Pasztell színek
5,1%
1,5%
Természet
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
34,0%
37,9%
Egyensúlyos
56,0%
49,2%
Élénk
10,0%
12,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
5,2%
Lágy
6,0%
11,6%
Egyensúlyozott
8,0%
8,4%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
22,6%
Kijelentés
44,0%
52,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
18,9%
Lágyan kevert paletta
18,0%
17,0%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
14,1%
Erős színegyüntetés
38,0%
39,2%
Egységes színpaletta
12,0%
10,8%
Melyek John Singer Sargent legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Virágok, Lilium, Lilium, Ro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 000
1 200
2 400
Ebbol a táblára nézve (Albe…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 000
200
500
Egy hajó a kapri vízben
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 200
1 300
1 100
Egy vízfolyó mellékág Calco…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
0
100
El Jaleó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
600
300
Capri (más néven A lány Cap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
200
300
Venetói utcai jelenet
0
0
0
0
0
0
0
0
100
800
0
100
Együttesség és nyugalom kom…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
0
100
Las Meninas (után Velázquez)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 200
2 000
400
Lady Eden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Hogyan oszlónak a John Singer Sargent közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
258 100
88,0%
telefonok
29 200
10,0%
tabletek
5 900
2,0%
Milyen nyelveken követi John Singer Sargent a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 300
41,1%
Orosz
900
16,1%
Francia
800
14,3%
Japán
400
7,1%
Portugál
300
5,4%
Spanyol
200
3,6%
Koreai
200
3,6%
Német
100
1,8%
Észt
100
1,8%
Svéd
100
1,8%
Naponta hány látogatása van John Singer Sargent-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
1 100
vas 27 Sze
1 800
hét 28 Sze
2 200
kedd 29 Sze
2 900
sze 30 Sze
2 200
csüt 1 Okt
2 800
pén 2 Okt
1 900
szo 3 Okt
2 500
vas 4 Okt
1 700
hét 5 Okt
2 000
kedd 6 Okt
900
sze 7 Okt
1 700
csüt 8 Okt
3 100
pén 9 Okt
1 400
szo 10 Okt
1 900
vas 11 Okt
2 100
hét 12 Okt
1 300
kedd 13 Okt
3 100
sze 14 Okt
2 000
csüt 15 Okt
2 100
pén 16 Okt
1 400
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 800
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 800
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 800
kedd 20 Okt (előrejelzés)
2 200
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 900
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 600
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 700
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 700
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 700
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 100
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 800
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 500
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 700
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 700
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 100
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 800
csüt 5 Nov (előrejelzés)
2 400
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 400
Amit az emberek John Singer Sargent kapcsán kérdeznek
Melyik John Singer Sargent műve a legtöbbször megtekintett?
Virágok, Lilium, Lilium, Rozsda az első helyen, 6 100 megtekintéssel, a nézetések 2%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a John Singer Sargent közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
293 200 látogatás tizenkét hónapban: 11 300 a művész oldalán, 281 900 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik John Singer Sargent közönsége?
A látogatók számítógépek (88%), telefonok (10%) és tabletek (2%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 88%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják John Singer Sargent követői?
Angol (41%), Orosz (16%) és Francia (14%); a(z) Angol nyelv 41%-át teszi ki.
Mely művei John Singer Sargent felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Érezhető fényesség (Fényerő) leírású művek 25% látogatást generálnak a katalógus 10% részére vonatkozóan.