Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Singer Sargent oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
John Singer Sargent: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Virágok, Lilium, Lilium, Rozsda a legnézettebb alkotás: 13 900 megtekintés egy évben, ami 4% összes John Singer Sargent részére fordított figyelemnek. Ezt követi Egy hajó a kapri vízben és Las Meninas (után Velázquez). A művész oldala 19 600 látogatást, a művek pedig 311 500 látogatást értek el: összesen 331 100 lượt. A figyelem 53%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 241 600 látogatással. A látogatók Angol (41%), Orosz (14%) és Francia (12%) nyelven olvassák. A látogatók Amerikai Egyesült Államok (15%), Franciaország (8%) és Kanada (7%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (85%), telefonok (13%) és tabletek (2%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Erős színegyüntetés (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 40%-át teszik ki a katalógus 30%-ával szemben.
A(z) John Singer Sargent 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang John Singer Sargent leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek John Singer Sargent oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
10 600
Júl 2026
5 400
236 200
Aug 2026
900
15 300
Sze 2026
5 000
19 800
Okt 2026
8 300
29 600
Mikor nyitják meg John Singer Sargent műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók John Singer Sargent művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
61,2%
57,9%
Békés, nyugodt
16,3%
20,8%
Nosztalgikus
4,1%
7,0%
Nyugodt
4,1%
3,3%
Klasszikus
2,0%
3,3%
Dramatikus
2,0%
2,6%
Romantikus
2,0%
2,5%
Éteri
4,1%
0,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
26,5%
23,1%
Nyugodt
32,6%
22,9%
Romantikus
18,4%
21,8%
Nyugodt
12,2%
16,1%
Nosztalgikus
6,1%
7,0%
Melankolikus
4,1%
4,6%
Drámai
0,0%
1,4%
Szenvedélyes
0,0%
1,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
28,4%
Lágy árnyékok
34,0%
24,3%
Érezhető fényesség
24,0%
24,6%
Fényerék egyensúlya
14,0%
16,4%
Fényes
6,0%
6,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
35,0%
Finom színtónusú
44,0%
29,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
25,7%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
10,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
61,5%
56,5%
Semleges tónusok
30,8%
29,9%
Sötét tónusú
5,1%
10,2%
Monokróm
2,6%
1,8%
Pasztell színek
0,0%
1,4%
Természet
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,0%
39,1%
Egyensúlyos
50,0%
47,9%
Élénk
10,0%
13,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
4,6%
Lágy
12,0%
12,3%
Egyensúlyozott
8,0%
8,2%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
22,6%
Kijelentés
58,0%
52,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
26,0%
19,8%
Lágyan kevert paletta
14,0%
16,3%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
13,5%
Erős színegyüntetés
30,0%
40,5%
Egységes színpaletta
14,0%
10,0%
Melyek John Singer Sargent legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Madame X
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
200
0
900
Virágok, Lilium, Lilium, Ro…
0
0
0
0
0
0
0
0
2 000
1 200
2 400
4 400
Gázosított
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Daughters of Edward Dar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lady Agnew of Lochnaw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
El Jaleó
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
600
300
600
Ebbol a táblára nézve (Albe…
0
0
0
0
0
0
0
100
1 000
200
500
1 700
Egy hajó a kapri vízben
0
0
0
0
0
0
0
100
1 200
1 300
1 100
1 700
Egy vízfolyó mellékág Calco…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
0
100
0
Capri (más néven A lány Cap…
0
0
0
0
0
0
0
0
900
200
300
200
Hogyan oszlónak a John Singer Sargent közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
281 500
85,0%
telefonok
41 700
12,6%
tabletek
7 900
2,4%
Milyen nyelveken követi John Singer Sargent a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 600
40,9%
Orosz
1 200
13,6%
Francia
1 100
12,5%
Spanyol
800
9,1%
Chinese
500
5,7%
Japán
400
4,5%
Bolgár
200
2,3%
Német
200
2,3%
Görög
200
2,3%
Holland
200
2,3%
Naponta hány látogatása van John Singer Sargent-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
hét 12 Okt
1 200
kedd 13 Okt
3 100
sze 14 Okt
1 800
csüt 15 Okt
1 900
pén 16 Okt
1 300
szo 17 Okt
1 300
vas 18 Okt
5 100
hét 19 Okt
3 900
kedd 20 Okt
2 300
sze 21 Okt
2 600
csüt 22 Okt
3 300
pén 23 Okt
2 400
szo 24 Okt
1 000
vas 25 Okt
2 500
hét 26 Okt
2 400
kedd 27 Okt
4 600
sze 28 Okt
4 200
csüt 29 Okt
3 000
pén 30 Okt
3 400
szo 31 Okt
1 000
vas 1 Nov
4 900
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 500
kedd 3 Nov (előrejelzés)
4 700
sze 4 Nov (előrejelzés)
4 000
csüt 5 Nov (előrejelzés)
3 800
pén 6 Nov (előrejelzés)
3 300
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 500
vas 8 Nov (előrejelzés)
5 900
hét 9 Nov (előrejelzés)
3 900
kedd 10 Nov (előrejelzés)
5 200
sze 11 Nov (előrejelzés)
4 500
csüt 12 Nov (előrejelzés)
4 200
pén 13 Nov (előrejelzés)
3 700
szo 14 Nov (előrejelzés)
1 700
vas 15 Nov (előrejelzés)
6 500
hét 16 Nov (előrejelzés)
4 200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
5 600
sze 18 Nov (előrejelzés)
4 800
csüt 19 Nov (előrejelzés)
4 600
pén 20 Nov (előrejelzés)
4 000
szo 21 Nov (előrejelzés)
1 800
vas 22 Nov (előrejelzés)
7 000
Amit az emberek John Singer Sargent kapcsán kérdeznek
Melyik John Singer Sargent műve a legtöbbször megtekintett?
Virágok, Lilium, Lilium, Rozsda az első helyen, 13 900 megtekintéssel, a nézetések 4%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a John Singer Sargent közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
331 100 látogatás tizenkét hónapban: 19 600 a művész oldalán, 311 500 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik John Singer Sargent közönsége?
A látogatók számítógépek (85%), telefonok (13%) és tabletek (2%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 85%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják John Singer Sargent követői?
Angol (41%), Orosz (14%) és Francia (12%); a(z) Angol nyelv 41%-át teszi ki.
Mely művei John Singer Sargent felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Erős színegyüntetés (Színharmónia) leírású művek 40% látogatást generálnak a katalógus 30% részére vonatkozóan.