Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Fulleylove oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Fulleylove: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Oriel College: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 7% a(z) John Fulleylove megtekintéseinek összesen. Aztán The Byward And Bell Towers és Interior Of St. Stephen's. Összesen 4 500 látogatás: 800 a művész oldalon, 3 700 a művekkel. A nézői szám csökken: Sze 2026 időszakban 100%-el kevesebb látogatás volt, mint Aug 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 3 700 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (100%). Egy stílus kiemelkedik: a Érezhető fényesség (Fényerő) a látogatások 63%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 42%-át jelenti.
John Fulleylove: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a John Fulleylove alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Oriel College
300 látogatás · 7,0%
-
2
The Byward And Bell Towers
300 látogatás · 7,0%
-
3
Interior Of St. Stephen's
200 látogatás · 4,7%
-
4
Olympia -
200 látogatás · 4,7%
-
5
Corpus Christi College
200 látogatás · 4,7%
-
6
Argos And Larissa
100 látogatás · 2,3%
-
7
The Sheldonian Theatre and Old Clarendon Buildings
100 látogatás · 2,3%
-
8
Mycenae, Showing The Site Of The Famous Discoveries
100 látogatás · 2,3%
-
9
Portrait Of A Boy
100 látogatás · 2,3%
-
10
Oriel Window, Crosby Hall
100 látogatás · 2,3%
Hogyan változik John Fulleylove közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 600 |
| Júl 2026 | 600 | 3 100 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan nézték a John Fulleylove műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség John Fulleylove művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 2,3% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 9,3% |
| Érezhető fényesség | 42,0% | 62,8% |
| Fényerék egyensúlya | 30,0% | 25,6% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 37,2% |
| Finom színtónusú | 46,0% | 53,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,0% | 9,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 30,0% | 23,3% |
| Egyensúlyos | 70,0% | 76,7% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 16,0% | 23,3% |
| Egyensúlyozott | 20,0% | 14,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 39,5% |
| Kijelentés | 34,0% | 23,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,0% | 14,0% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 14,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 30,0% | 14,0% |
| Erős színegyüntetés | 38,0% | 53,5% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 4,7% |
Hogyan alakulnak John Fulleylove legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argos And Larissa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The radcliffe library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sheldonian Theatre and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Battle-Field of Marathon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Off cape matapan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tom tower, christ church co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Merton College and St. Alba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The National Monument on Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All saint's church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték John Fulleylove?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 500 | 100,0% |
Milyen nyelveket használ John Fulleylove közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak John Fulleylove napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
John Fulleylove: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve John Fulleylove-nak?
- Oriel College: 300 látogatás, ami 7% a(z) John Fulleylove megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el John Fulleylove?
- 4 500 tizenkét hónap alatt (800 a művész oldalon, 3 700 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik John Fulleylove alkotásait?
- Mindkettőnél: számítógépek (100%); a vezető számítógépek 100% arányal.
Kedveli-e a közönség John Fulleylove műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 63%-át teszi ki a 42% katalógusból.