Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Ferneley, Snr oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Ferneley, Snr: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 15% a(z) John Ferneley, Snr megtekintéseinek összesen. Aztán Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar' és A Grey Hunter. Összesen 1 300 látogatás: 300 a művész oldalon, 1 000 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 300 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Érezhető fényesség (Fényerő) a látogatások 54%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 32%-át jelenti.
John Ferneley, Snr: a(z) 9 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 9 mű a John Ferneley, Snr alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter
200 látogatás · 15,4%
-
2
Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar', 1834
200 látogatás · 15,4%
-
3
A Grey Hunter, 1820
200 látogatás · 15,4%
-
4
The Marriott Family
200 látogatás · 15,4%
-
5
The Bays, Manchester, 1843
100 látogatás · 7,7%
-
6
Marvel, KingFisher And The Lad, Three Hunters Belonging To William Angerstein, In A Field With His Dog Spring
100 látogatás · 7,7%
-
7
The Rossendale Hunt
100 látogatás · 7,7%
-
8
Emlius, Winter of the 1832 Derby, held by a Groom at Doncaster
100 látogatás · 7,7%
-
9
Mr. C. N. Hogg's Claxton and a Groom in a Stable
100 látogatás · 7,7%
Hogyan változik John Ferneley, Snr közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan nézték a John Ferneley, Snr műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség John Ferneley, Snr művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,6% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 40,4% | 30,8% |
| Érezhető fényesség | 31,9% | 53,8% |
| Fényerék egyensúlya | 14,9% | 15,4% |
| Fényes | 2,1% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 6,4% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 21,3% | 30,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 40,4% | 30,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 29,8% | 38,5% |
| Éles színűség | 2,1% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 63,6% | 61,5% |
| Sötét tónusú | 22,7% | 30,8% |
| Fémfényű színek | 4,5% | 7,7% |
| Semleges tónusok | 6,8% | 0,0% |
| Pasztell színek | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 17,0% | 15,4% |
| Egyensúlyos | 55,3% | 53,8% |
| Élénk | 27,7% | 30,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,5% | 0,0% |
| Lágy | 21,3% | 15,4% |
| Egyensúlyozott | 12,8% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 27,7% | 46,2% |
| Kijelentés | 29,8% | 38,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,4% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 4,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,8% | 7,7% |
| Erős színegyüntetés | 40,4% | 46,2% |
| Egységes színpaletta | 36,2% | 46,2% |
Hogyan alakulnak John Ferneley, Snr legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The 4th Royal Irish Dragoon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playmate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr George Marriott On His B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Troop Sergeant Major, the 7… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bays, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Chestnut Racehorse Called… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| of champions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Colonel Arthur B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Saddled Bay Hunter In A S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Colonel Arthur B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ John Ferneley, Snr közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak John Ferneley, Snr napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
John Ferneley, Snr: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve John Ferneley, Snr-nak?
- Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter: 200 látogatás, ami 15% a(z) John Ferneley, Snr megtekintéseinek összegétől. A lista 9. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el John Ferneley, Snr?
- 1 300 tizenkét hónap alatt (300 a művész oldalon, 1 000 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség John Ferneley, Snr műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 54%-át teszi ki a 32% katalógusból.