Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Duncan Fergusson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Duncan Fergusson: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Christmas Time In The South Of France a legnézettebb alkotás: 1 700 megtekintés egy évben, ami 19% összes John Duncan Fergusson részére fordított figyelemnek. Ezt követi Roses - Pink Roses és Les Eus. A művész oldala 800 látogatást, a művek pedig 7 500 látogatást értek el: összesen 8 300 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 6 400 látogatással. A látogatók számítógépek (80%) és telefonok (20%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Finom színtónusú (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 43%-át teszik ki a katalógus 34%-ával szemben.
A(z) John Duncan Fergusson 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang John Duncan Fergusson leglátottabb műve.
-
1
Christmas Time In The South Of France
1 700 látogatás · 18,9%
-
2
Roses - Pink Roses
300 látogatás · 3,3%
-
3
Les Eus
300 látogatás · 3,3%
-
4
Japanese Still Life With Fan
200 látogatás · 2,2%
-
5
Head With Roses (jean Brandt)
200 látogatás · 2,2%
-
6
On The Beach At Tangier
200 látogatás · 2,2%
-
7
Bathers - Noon
200 látogatás · 2,2%
-
8
Female Figure In Floral Hat
200 látogatás · 2,2%
-
9
Spring In The South
200 látogatás · 2,2%
-
10
Souvenir De Jumièges
200 látogatás · 2,2%
Mikor látogatják meg az emberek John Duncan Fergusson oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 5 800 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 1 200 |
Mikor nyitják meg John Duncan Fergusson műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók John Duncan Fergusson művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 7,8% |
| Lágy árnyékok | 36,0% | 23,3% |
| Érezhető fényesség | 54,0% | 61,1% |
| Fényerék egyensúlya | 8,0% | 7,8% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 10,0% |
| Finom színtónusú | 34,0% | 43,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 32,0% | 33,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,0% | 13,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 55,6% | 64,5% |
| Sötét tónusú | 22,2% | 18,4% |
| Semleges tónusok | 22,2% | 17,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 8,9% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 70,0% |
| Élénk | 16,0% | 21,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 3,3% |
| Lágy | 16,0% | 13,3% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 10,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,0% | 21,1% |
| Kijelentés | 54,0% | 52,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 26,0% | 34,4% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 14,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 15,6% |
| Erős színegyüntetés | 36,0% | 26,7% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 8,9% |
Melyek John Duncan Fergusson legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Lowland Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dieppe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hat With Bird - Anne Estell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase And Flower On A Book | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Veil Persian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| People And Sails At Royan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cassis From The West | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring In Glasgow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bathers - The Parasol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hogyan oszlónak a John Duncan Fergusson közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 600 | 79,5% |
| telefonok | 1 700 | 20,5% |
Milyen nyelveken követi John Duncan Fergusson a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van John Duncan Fergusson-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 100 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek John Duncan Fergusson kapcsán kérdeznek
Melyik John Duncan Fergusson műve a legtöbbször megtekintett?
- Christmas Time In The South Of France az első helyen, 1 700 megtekintéssel, a nézetések 19%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a John Duncan Fergusson közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 8 300 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalán, 7 500 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik John Duncan Fergusson közönsége?
- A látogatók számítógépek (80%) és telefonok (20%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 80%-át teszik ki.
Mely művei John Duncan Fergusson felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Finom színtónusú (Színelnyomás) leírású művek 43% látogatást generálnak a katalógus 34% részére vonatkozóan.