Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Constable oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
John Constable: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű A szénárc (részlet): 31 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 16% a(z) John Constable megtekintéseinek összesen. Aztán A Hay Wain és Emlékmű Sir Joshua Reynolds tiszteletére. Összesen 194 900 látogatás: 28 500 a művész oldalon, 166 400 a művekkel. A nézőadomány nő: 195% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 75 600 látogatással. A közönség nyelvei: Angol (28%), Olasz (16%) és Spanyol (8%). A közönség származási orszámai: Olaszország (17%), Amerikai Egyesült Államok (12%) és Egyesült Királyság (9%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (62%), telefonok (33%) és tabletek (5%). Egy stílus kiemelkedik: a Kijelentés (Kontraszt) a látogatások 62%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 34%-át jelenti.
John Constable: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a John Constable alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik John Constable közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
2 800
Júl 2026
7 500
68 100
Aug 2026
5 500
10 800
Sze 2026
5 500
19 800
Okt 2026
9 800
64 900
Hogyan nézték a John Constable műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség John Constable művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
43,5%
54,0%
Békés, nyugodt
26,1%
19,4%
Nosztalgikus
0,0%
17,1%
Nyugodt
2,2%
5,0%
Dramatikus
17,4%
2,5%
Természetes tónusú
6,5%
1,0%
Elegáns
0,0%
0,7%
Éteri
2,2%
0,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
30,4%
32,3%
Romantikus
0,0%
17,4%
Nyugodt
17,4%
16,9%
Melankolikus
13,0%
11,5%
Nosztalgikus
10,9%
10,8%
Belső elmélyülést sugárzó
4,3%
7,5%
Drámai
8,7%
0,8%
Reményt sugárzó
2,2%
0,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
13,2%
Lágy árnyékok
42,0%
56,3%
Érezhető fényesség
24,0%
24,2%
Fényerék egyensúlya
12,0%
4,9%
Fényes
0,0%
1,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
50,0%
30,8%
Finom színtónusú
40,0%
55,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
11,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
2,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
77,8%
84,8%
Semleges tónusok
16,7%
8,0%
Sötét tónusú
2,8%
4,3%
Monokróm
2,8%
2,2%
Természet
0,0%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
62,0%
56,8%
Egyensúlyos
38,0%
40,2%
Élénk
0,0%
3,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
12,6%
Lágy
18,0%
7,8%
Egyensúlyozott
6,0%
5,7%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
11,6%
Kijelentés
34,0%
62,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
7,3%
Lágyan kevert paletta
14,0%
8,2%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
21,7%
Erős színegyüntetés
44,0%
45,3%
Egységes színpaletta
22,0%
17,4%
Hogyan alakulnak John Constable legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
A Hay Wain
0
0
0
0
0
0
0
100
5 000
2 600
3 900
10 700
Kilátás a Salisbury-székese…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
Salisbury katedráli északi…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
100
900
1 200
A szénárc (részlet)
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
700
400
26 900
Flatford Mill (Szene egy na…
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
200
300
A ugró ló
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
200
Emlékmű Sir Joshua Reynolds…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
100
3 600
900
A Stour-i kilátás Dedham me…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
400
Flatford Lock
0
0
0
0
0
0
0
200
400
200
300
600
Salisbury Cathedral från bi…
0
0
0
0
0
0
0
100
1 400
300
0
400
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték John Constable?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
120 900
62,0%
telefonok
63 600
32,6%
tabletek
10 400
5,3%
Milyen nyelveket használ John Constable közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 800
27,7%
Olasz
1 600
15,8%
Spanyol
800
7,9%
Japán
700
6,9%
Koreai
700
6,9%
Magyar
500
5,0%
Portugál
500
5,0%
Francia
400
4,0%
Grúz
400
4,0%
Finn
300
3,0%
Hogyan alakulnak John Constable napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
kedd 13 Okt
1 300
sze 14 Okt
2 200
csüt 15 Okt
1 100
pén 16 Okt
4 700
szo 17 Okt
2 400
vas 18 Okt
2 800
hét 19 Okt
3 300
kedd 20 Okt
5 400
sze 21 Okt
15 800
csüt 22 Okt
5 800
pén 23 Okt
7 400
szo 24 Okt
2 500
vas 25 Okt
4 500
hét 26 Okt
2 900
kedd 27 Okt
3 800
sze 28 Okt
4 000
csüt 29 Okt
3 800
pén 30 Okt
2 300
szo 31 Okt
2 200
vas 1 Nov
3 300
hét 2 Nov
4 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
3 200
sze 4 Nov (előrejelzés)
6 600
csüt 5 Nov (előrejelzés)
3 200
pén 6 Nov (előrejelzés)
4 300
szo 7 Nov (előrejelzés)
2 100
vas 8 Nov (előrejelzés)
3 200
hét 9 Nov (előrejelzés)
3 100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
3 400
sze 11 Nov (előrejelzés)
7 200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
3 500
pén 13 Nov (előrejelzés)
4 700
szo 14 Nov (előrejelzés)
2 300
vas 15 Nov (előrejelzés)
3 400
hét 16 Nov (előrejelzés)
3 300
kedd 17 Nov (előrejelzés)
3 600
sze 18 Nov (előrejelzés)
7 600
csüt 19 Nov (előrejelzés)
3 700
pén 20 Nov (előrejelzés)
5 000
szo 21 Nov (előrejelzés)
2 500
vas 22 Nov (előrejelzés)
3 700
hét 23 Nov (előrejelzés)
3 500
John Constable: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve John Constable-nak?
A szénárc (részlet): 31 400 látogatás, ami 16% a(z) John Constable megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el John Constable?
194 900 tizenkét hónap alatt (28 500 a művész oldalon, 166 400 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik John Constable alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (62%), telefonok (33%) és tabletek (5%); a vezető számítógépek 62% arányal.
John Constable több nyelven követik?
Igen: Angol (28%), Olasz (16%) és Spanyol (8%). A népszerűst leg Angol 28% share-val.
Kedveli-e a közönség John Constable műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 62%-át teszi ki a 34% katalógusból.