Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Callow oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
John Callow: a közönség egy pillantásban
Landscape With Church Beside A River a legtöbb figyelmet vonja magára: 100 látogatás tizenkét hónapban, ami 14% összes OriginalUniqueArt.com platformon található John Callow nézetességgel összevetítve. Dismantling The Old Hulk és Shipping Off The Mouth Of The Thames követik. John Callow összesen 1 000 látogatást generált: 400 a művész oldalon és 600 az egyes műveknél. Kevesebb figyelem az utóbbi időben: a látogatások 100%-el csökkentek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 800 látogatással. A közönség a Egyensúlyozott harmónia irányába hajlamos (Színharmónia): a látogatások 43%-át teszi ki, az művész katalógjának 12%-át pedig.
A John Callow legnépszerűbb 7 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) John Callow legnézettebb 7 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Landscape With Church Beside A River
100 látogatás · 14,3%
-
2
Dismantling The Old Hulk
100 látogatás · 14,3%
-
3
Shipping Off The Mouth Of The Thames
100 látogatás · 14,3%
-
4
Coast Scene With Shipping
100 látogatás · 14,3%
-
5
Off Scarborough
100 látogatás · 14,3%
-
6
Seascape
100 látogatás · 14,3%
-
7
Shipping Off A Coast
100 látogatás · 14,3%
Hányan nézik John Callow alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg John Callow műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják John Callow megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 4,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 30,0% | 42,9% |
| Fényerék egyensúlya | 40,0% | 42,9% |
| Fényes | 26,0% | 14,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,0% | 28,6% |
| Finom színtónusú | 36,0% | 42,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 28,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 84,1% | 71,4% |
| Földszínek | 11,4% | 14,3% |
| Pasztell színek | 2,3% | 14,3% |
| Monokróm | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 28,0% | 14,3% |
| Egyensúlyos | 58,0% | 57,1% |
| Élénk | 14,0% | 28,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 16,0% | 14,3% |
| Lágy | 24,0% | 28,6% |
| Egyensúlyozott | 24,0% | 42,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 14,3% |
| Kijelentés | 16,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 22,0% | 14,3% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 42,9% |
| Erős színegyüntetés | 28,0% | 14,3% |
| Egységes színpaletta | 36,0% | 28,6% |
Mely John Callow művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View Near Haddon Hall, Derb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A fresh breeze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A fresh breeze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A breezy day, scarborough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Breezy Day off the Isle o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Damaged Brig Being Towed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stiff Breeze Off Portsmouth… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Victory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dismantling The Old Hulk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| French Fishing Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik John Callow követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 200 | 100,0% |
Naponta hányan nézik John Callow-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések John Callow kapcsán
Mely John Callow művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Landscape With Church Beside A River, 100 megtekintéssel (14% John Callow összes megtekintéséből). A fenti rangsor 7 művet sorol fel.
Hányan nézik John Callow alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 000 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalon és 600 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók John Callow alkotásai közül?
- Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia): a látogatások 43%-át, a katalógus 12%-ával szemben.