Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Johannes Itten oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Johannes Itten: a közönség egy pillantásban
Education is revelation that affects the individual. Gotthold Ephraim Lessing, The Education of the Human Race, 1780. From the series Great Ideas of Western Man a legtöbb figyelmet vonja magára: 1 500 látogatás tizenkét hónapban, ami 43% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Johannes Itten nézetességgel összevetítve. Plumen és Linienrhythmus követik. Johannes Itten összesen 9 600 látogatást generált: 7 300 a művész oldalon és 2 300 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 153%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Okt 2026 volt, 4 800 látogatással. A közönség Olasz (28%), Angol (26%) és Orosz (10%) nyelven olvadsz. A közönség Olaszország (30%), Csehország (10%) és Németország (8%) területéről követi. A közönség számítógépek (51%), telefonok (35%) és tabletek (14%) eszközökön követi. A közönség a Sötét irányába hajlamos (Fényerő): a látogatások 77%-át teszi ki, az művész katalógjának 9%-át pedig.
A Johannes Itten legnépszerűbb 9 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Johannes Itten legnézettebb 9 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Education is revelation that affects the individual. Gotthold Ephraim Lessing, The Education of the Human Race, 1780. From the series Great Ideas of Western Man, 1966
1 500 látogatás · 42,9%
-
2
Plumen, 1957
1 200 látogatás · 34,3%
-
3
Linienrhythmus, 1919
200 látogatás · 5,7%
-
4
Abstract Figures, 1949
100 látogatás · 2,9%
-
5
Untitled, 1966
100 látogatás · 2,9%
-
6
Haus Des Weissen Mannes, 1924
100 látogatás · 2,9%
-
7
Plakat für Ausstellung Baden-Baden, 1965
100 látogatás · 2,9%
-
8
Bergsee (A Mountain Lake), 1936
100 látogatás · 2,9%
-
9
Formfiguren, 1936
100 látogatás · 2,9%
Hányan nézik Johannes Itten alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 500 |
| Aug 2026 | 500 | 1 100 |
| Sze 2026 | 1 800 | 100 |
| Okt 2026 | 4 200 | 600 |
Hány imádrát nézik meg Johannes Itten műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Johannes Itten megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 9,1% | 77,1% |
| Lágy árnyékok | 27,3% | 2,9% |
| Érezhető fényesség | 13,6% | 11,4% |
| Fényerék egyensúlya | 22,7% | 5,7% |
| Fényes | 27,3% | 2,9% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 31,8% | 11,4% |
| Finom színtónusú | 27,3% | 37,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,2% | 42,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 22,7% | 8,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 38,9% | 42,9% |
| Sötét tónusú | 22,2% | 28,6% |
| Földszínek | 22,2% | 14,3% |
| Monokróm | 11,1% | 14,3% |
| Pasztell színek | 5,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 22,7% | 42,9% |
| Egyensúlyos | 59,1% | 54,3% |
| Élénk | 18,2% | 2,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 22,7% | 37,1% |
| Lágy | 13,6% | 42,9% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,7% | 5,7% |
| Kijelentés | 40,9% | 14,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 45,5% | 85,7% |
| Lágyan kevert paletta | 13,6% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 9,1% | 5,7% |
| Erős színegyüntetés | 13,6% | 5,7% |
| Egységes színpaletta | 18,2% | 2,9% |
Mely Johannes Itten művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sitting Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bewegungsstudie II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| African | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Komposition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farbenkugel in 7 Lichtstufe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waldrandblumen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children's Portraits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Linienrhythmus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Haus Des Weissen Mannes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak az emberek Johannes Itten megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 900 | 51,0% |
| telefonok | 3 400 | 35,4% |
| tabletek | 1 300 | 13,5% |
Mely nyelveken követik Johannes Itten követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 1 400 | 28,0% |
| Angol | 1 300 | 26,0% |
| Orosz | 500 | 10,0% |
| Német | 400 | 8,0% |
| Spanyol | 300 | 6,0% |
| Bolgár | 200 | 4,0% |
| Francia | 200 | 4,0% |
| Holland | 200 | 4,0% |
| Cseh | 100 | 2,0% |
| Dán | 100 | 2,0% |
Naponta hányan nézik Johannes Itten-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 100 |
| hét 19 Okt | 200 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 100 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 200 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 500 |
| sze 28 Okt | 200 |
| csüt 29 Okt | 300 |
| pén 30 Okt | 100 |
| szo 31 Okt | 200 |
| vas 1 Nov | 300 |
| hét 2 Nov | 300 |
| kedd 3 Nov | 400 |
| sze 4 Nov | 500 |
| csüt 5 Nov | 600 |
| pén 6 Nov | 600 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 300 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 400 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 800 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 600 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 800 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 600 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 400 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 400 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 500 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 1 000 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 700 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 1 000 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 700 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 500 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 500 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 600 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 1 200 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 800 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 1 200 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 800 |
Kérdések Johannes Itten kapcsán
Mely Johannes Itten művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Education is revelation that affects the individual. Gotthold Ephraim Lessing, The Education of the Human Race, 1780. From the series Great Ideas of Western Man, 1 500 megtekintéssel (43% Johannes Itten összes megtekintéséből). A fenti rangsor 9 művet sorol fel.
Hányan nézik Johannes Itten alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 9 600 látogatás tizenkét hónapban: 7 300 a művész oldalon és 2 300 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Johannes Itten alkotásait az emberek?
- A látogatók számítógépek (51%), telefonok (35%) és tabletek (14%) eszközökön nézik Johannes Itten alkotásait; a látogatások 51%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken követik Johannes Itten követői?
- Olasz (28%), Angol (26%) és Orosz (10%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Olasz (28% arányban).
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Johannes Itten alkotásai közül?
- Sötét (Fényerő): a látogatások 77%-át, a katalógus 9%-ával szemben.