Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Johann Closterman oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Johann Closterman: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Christopher Wren (1632–1723): 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 14% a(z) Johann Closterman megtekintéseinek összesen. Aztán The Children of John Taylor of Bifrons Park és Inscribed as 'Elizabeth Kirkley (d.1674), First Wife of Sir William Blackett, 1st Bt (1st Creation)' (but probably Mary Yorke, 2nd wife of Sir Edward Blackett, 2nd Bt). Összesen 2 400 látogatás: 300 a művész oldalon, 2 100 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 700 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Sötét és komoly (Érzelmi hangulat) a látogatások 67%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 50%-át jelenti.
Johann Closterman: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Johann Closterman alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Christopher Wren (1632–1723), 1690
300 látogatás · 13,6%
-
2
The Children of John Taylor of Bifrons Park, 1696
200 látogatás · 9,1%
-
3
Inscribed as 'Elizabeth Kirkley (d.1674), First Wife of Sir William Blackett, 1st Bt (1st Creation)' (but probably Mary Yorke, 2nd wife of Sir Edward Blackett, 2nd Bt), 1680
100 látogatás · 4,5%
-
4
Maurice Ashley Cooper Anthony Ashley Cooper, 3rd Earl of Shaftesbury, 1702
100 látogatás · 4,5%
-
5
Unknown man, formerly known as Sir James Thornhill, 1705
100 látogatás · 4,5%
-
6
Eleanor Brownlow, Later Viscountess Tyrconnel, as a Young Girl, 1702
100 látogatás · 4,5%
-
7
Lady Elizabeth Percy, Duchess of Somerset, and Her Son, 1690
100 látogatás · 4,5%
-
8
Eleanor Brownlow (1691–1730), Later Viscountess Tyrconnel, as a Young Girl, 1702
100 látogatás · 4,5%
-
9
Dorothy Mason (1665–1699 1700), Lady Brownlow, 1685
100 látogatás · 4,5%
-
10
John Dolben, MP, 1685
100 látogatás · 4,5%
Hogyan változik Johann Closterman közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Hogyan nézték a Johann Closterman műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Johann Closterman művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét és komoly | 50,0% | 66,7% |
| Drámai | 25,0% | 0,0% |
| Erőteljes presence | 16,7% | 33,3% |
| Nyugodt | 8,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 78,0% | 86,4% |
| Lágy árnyékok | 10,0% | 13,6% |
| Érezhető fényesség | 12,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 56,0% | 45,5% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 36,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 18,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 93,3% | 100,0% |
| Sötét tónusú | 3,3% | 0,0% |
| Semleges tónusok | 3,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 90,0% | 81,8% |
| Egyensúlyos | 10,0% | 18,2% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,0% | 22,7% |
| Lágy | 30,0% | 31,8% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 13,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 18,2% |
| Kijelentés | 20,0% | 13,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 22,0% | 31,8% |
| Lágyan kevert paletta | 18,0% | 13,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 22,0% | 18,2% |
| Erős színegyüntetés | 28,0% | 31,8% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 4,5% |
Hogyan alakulnak Johann Closterman legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Constable (1651–1714… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of a Figure with C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Purcell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Richard Haddock (1629–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Churchill, 1st Duke of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Major general thomas fairfa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Poulett, first Earl Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of David Papillon ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isabella Machell, Viscounte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Manners, 1st Duke of R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Johann Closterman közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Johann Closterman napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Johann Closterman: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Johann Closterman-nak?
- Christopher Wren (1632–1723): 300 látogatás, ami 14% a(z) Johann Closterman megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Johann Closterman?
- 2 400 tizenkét hónap alatt (300 a művész oldalon, 2 100 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Johann Closterman műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Sötét és komoly (Érzelmi hangulat): a látogatások 67%-át teszi ki a 50% katalógusból.