Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean Ii Restout oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jean Ii Restout: a közönség egy pillantásban
Pünkösd a legtöbb figyelmet vonja magára: 3 600 látogatás tizenkét hónapban, ami 90% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Jean Ii Restout nézetességgel összevetítve. The Pilgrims at Emmaus és Ananias Restoring the Sight of St Paul követik. Jean Ii Restout összesen 2 900 látogatást generált: 500 a művész oldalon és 2 400 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 267%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Okt 2026 volt, 1 100 látogatással. A közönség a Elegáns irányába hajlamos (Hangulat): a látogatások 90%-át teszi ki, az művész katalógjának 4%-át pedig.
A Jean Ii Restout legnépszerűbb 4 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Jean Ii Restout legnézettebb 4 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
100
900
Aug 2026
0
500
Sze 2026
0
300
Okt 2026
400
700
Hány imádrát nézik meg Jean Ii Restout műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Jean Ii Restout megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
4,3%
90,0%
Dramatikus
78,3%
7,5%
Nyugodt
4,3%
2,5%
Klasszikus
8,7%
0,0%
Romantikus
4,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
34,8%
97,5%
Drámai
52,2%
2,5%
Romantikus
4,3%
0,0%
Sötét és komoly
4,3%
0,0%
Feszült hangulatú
4,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
51,6%
5,0%
Lágy árnyékok
29,0%
5,0%
Érezhető fényesség
16,1%
90,0%
Fényerék egyensúlya
3,2%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,7%
5,0%
Finom színtónusú
25,8%
92,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
25,8%
2,5%
Egyértelmű színprészenység
9,7%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
80,8%
100,0%
Sötét tónusú
15,4%
0,0%
Semleges tónusok
3,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
48,4%
5,0%
Egyensúlyos
51,6%
95,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,5%
2,5%
Lágy
25,8%
0,0%
Egyensúlyozott
25,8%
2,5%
Erőteljes kontrasztú
25,8%
90,0%
Kijelentés
16,1%
5,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
9,7%
90,0%
Lágyan kevert paletta
12,9%
5,0%
Egyensúlyozott harmónia
3,2%
0,0%
Erős színegyüntetés
45,2%
2,5%
Egységes színpaletta
29,0%
2,5%
Mely Jean Ii Restout művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Pünkösd
0
0
0
0
0
0
0
0
900
500
300
400
Ananias Laying Hands on Sai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus Presenting Arms to Ae…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus Ordering Arms from Vu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Nymph Arethusa Pursued…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Diana and Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ Healing the Paralyti…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Baptème du Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alexander Gives His Mistres…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Alexander with Apelles, who…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken követik Jean Ii Restout követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
50,0%
Portugál
200
50,0%
Naponta hányan nézik Jean Ii Restout-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
400
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
400
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
200
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Jean Ii Restout kapcsán
Mely Jean Ii Restout művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Pünkösd, 3 600 megtekintéssel (90% Jean Ii Restout összes megtekintéséből). A fenti rangsor 4 művet sorol fel.
Hányan nézik Jean Ii Restout alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
2 900 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalon és 2 400 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Jean Ii Restout alkotásai közül?
Elegáns (Hangulat): a látogatások 90%-át, a katalógus 4%-ával szemben.