Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean-Marc Nattier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jean-Marc Nattier: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Portrait of Catherine I: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami 10% a(z) Jean-Marc Nattier megtekintéseinek összesen. Aztán 'Mademoiselle de Clermont ''en Sultane''' és The Duchesse de Chaulnes Represented as Hebe. Összesen 7 400 látogatás: 1 200 a művész oldalon, 6 200 a művekkel. A nézőadomány nő: 1200% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 5 400 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (96%), telefonok (3%) és tabletek (1%). Egy stílus kiemelkedik: a Elegáns (Hangulat) a látogatások 93%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 38%-át jelenti.
Jean-Marc Nattier: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Jean-Marc Nattier alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Jean-Marc Nattier közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
400
Júl 2026
600
4 800
Aug 2026
200
0
Sze 2026
100
0
Okt 2026
300
1 000
Hogyan nézték a Jean-Marc Nattier műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Jean-Marc Nattier művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
37,5%
93,3%
Éteri
28,1%
4,4%
Luksusú
21,9%
0,0%
Klasszikus
12,5%
0,0%
Romantikus
0,0%
2,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
12,1%
65,2%
Éteri
48,5%
15,2%
Nyugodt
24,2%
8,7%
Belső elmélyülést sugárzó
6,1%
6,5%
Szenvedélyes
0,0%
4,3%
Erőteljes presence
6,1%
0,0%
Drámai
3,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
46,0%
56,8%
Lágy árnyékok
36,0%
29,7%
Érezhető fényesség
12,0%
2,7%
Fényerék egyensúlya
2,0%
10,8%
Fényes
4,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
50,0%
48,6%
Finom színtónusú
28,0%
20,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
29,7%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
1,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
77,8%
77,2%
Semleges tónusok
13,9%
8,8%
Monokróm
5,6%
8,8%
Sötét tónusú
2,8%
5,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
60,0%
58,1%
Egyensúlyos
38,0%
39,2%
Élénk
2,0%
2,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
21,6%
Lágy
28,0%
20,3%
Egyensúlyozott
16,0%
24,3%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
20,3%
Kijelentés
14,0%
13,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
9,5%
Lágyan kevert paletta
8,0%
17,6%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
17,6%
Erős színegyüntetés
38,0%
33,8%
Egységes színpaletta
24,0%
21,6%
Hogyan alakulnak Jean-Marc Nattier legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Marie Adelaide of France as…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
'Mademoiselle de Clermont '…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Portrait of a Young Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
Madame Le Fèvre de Caumarti…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Madame Henriette
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Joseph Bonnier de la Mosson
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Comtesse de Tillières
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Le maréchal duc de Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Marquise de Broglie (1718-1…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the Frankfurt b…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Jean-Marc Nattier?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 100
95,9%
telefonok
200
2,7%
tabletek
100
1,4%
Milyen nyelveket használ Jean-Marc Nattier közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
200
66,7%
Spanyol
100
33,3%
Hogyan alakulnak Jean-Marc Nattier napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
800
hét 26 Okt
400
kedd 27 Okt
200
sze 28 Okt
200
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
100
szo 31 Okt
200
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
200
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
300
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
300
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
200
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
300
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
200
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
Jean-Marc Nattier: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Jean-Marc Nattier-nak?
Portrait of Catherine I: 700 látogatás, ami 10% a(z) Jean-Marc Nattier megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Jean-Marc Nattier?
7 400 tizenkét hónap alatt (1 200 a művész oldalon, 6 200 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Jean-Marc Nattier alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (96%), telefonok (3%) és tabletek (1%); a vezető számítógépek 96% arányal.
Kedveli-e a közönség Jean-Marc Nattier műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Elegáns (Hangulat): a látogatások 93%-át teszi ki a 38% katalógusból.