Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean-Léon Gérôme oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jean-Léon Gérôme: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind a legnézettebb alkotás: 2 500 megtekintés egy évben, ami 6% összes Jean-Léon Gérôme részére fordított figyelemnek. Ezt követi Slave Market in Rome és Drunken Bacchus and Cupid. A művész oldala 3 400 látogatást, a művek pedig 34 100 látogatást értek el: összesen 37 500 lượt. A figyelem 4%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 21 800 látogatással. A látogatók számítógépek (85%), telefonok (12%) és tabletek (3%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 41%-át teszik ki a katalógus 28%-ával szemben.
A(z) Jean-Léon Gérôme 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Jean-Léon Gérôme leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Jean-Léon Gérôme oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 000
Júl 2026
1 300
20 500
Aug 2026
900
6 300
Sze 2026
1 200
6 300
Mikor nyitják meg Jean-Léon Gérôme műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Jean-Léon Gérôme művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
44,4%
53,9%
Elegáns
22,2%
14,8%
Klasszikus
22,2%
13,5%
Romantikus
0,0%
9,5%
Békés, nyugodt
0,0%
5,9%
Nyugodt
11,1%
1,0%
Misztikus
0,0%
0,7%
Nosztalgikus
0,0%
0,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
33,3%
25,5%
Drámai
44,4%
22,9%
Romantikus
0,0%
10,3%
Nyugodt
0,0%
9,6%
Rejtélyes
0,0%
8,9%
Nyugodt
0,0%
7,6%
Belső elmélyülést sugárzó
22,2%
4,0%
Szellemi
0,0%
3,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
18,6%
Lágy árnyékok
44,0%
48,7%
Érezhető fényesség
24,0%
17,8%
Fényerék egyensúlya
10,0%
13,3%
Fényes
2,0%
1,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
24,0%
19,9%
Finom színtónusú
36,0%
31,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
40,9%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
7,8%
Éles színűség
0,0%
0,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
71,4%
70,1%
Semleges tónusok
16,7%
16,4%
Sötét tónusú
11,9%
13,0%
Pasztell színek
0,0%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
34,0%
31,4%
Egyensúlyos
54,0%
54,3%
Élénk
12,0%
14,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
0,5%
Lágy
12,0%
8,8%
Egyensúlyozott
10,0%
14,3%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
17,1%
Kijelentés
62,0%
59,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
19,4%
Lágyan kevert paletta
6,0%
17,1%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
13,8%
Erős színegyüntetés
50,0%
41,5%
Egységes színpaletta
12,0%
8,3%
Melyek Jean-Léon Gérôme legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A moszkvai Amr mecset nagyk…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
0
Harem Nőők Madarak Táplálás…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
500
Imádság a mecsetben
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
200
Slave Market in Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
600
Turkish
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Szivacsság és Körcsicsókái
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Snake Charmer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
100
Moorish Bath
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
Nő portréja
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
0
Truth coming from the well…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
1 600
Hogyan oszlónak a Jean-Léon Gérôme közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
32 000
85,3%
telefonok
4 500
12,0%
tabletek
1 000
2,7%
Milyen nyelveken követi Jean-Léon Gérôme a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Chinese
600
37,5%
Angol
300
18,8%
Francia
200
12,5%
Dán
100
6,2%
Spanyol
100
6,2%
Grúz
100
6,2%
Portugál
100
6,2%
Orosz
100
6,2%
Naponta hány látogatása van Jean-Léon Gérôme-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
400
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
500
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
1 200
hét 5 Okt
600
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
800
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
1 000
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
2 700
kedd 13 Okt
1 700
sze 14 Okt
800
csüt 15 Okt
700
pén 16 Okt
600
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 100
hét 19 Okt (előrejelzés)
2 500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 400
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
800
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 200
szo 24 Okt (előrejelzés)
700
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 900
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 700
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 31 Okt (előrejelzés)
800
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 400
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 900
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 700
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 100
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 600
Amit az emberek Jean-Léon Gérôme kapcsán kérdeznek
Melyik Jean-Léon Gérôme műve a legtöbbször megtekintett?
Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind az első helyen, 2 500 megtekintéssel, a nézetések 6%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Jean-Léon Gérôme közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
37 500 látogatás tizenkét hónapban: 3 400 a művész oldalán, 34 100 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Jean-Léon Gérôme közönsége?
A látogatók számítógépek (85%), telefonok (12%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 85%-át teszik ki.
Mely művei Jean-Léon Gérôme felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) leírású művek 41% látogatást generálnak a katalógus 28% részére vonatkozóan.