Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean Charles Cazin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jean Charles Cazin: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Normandy Village: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 12% a(z) Jean Charles Cazin megtekintéseinek összesen. Aztán LA JOURNEE FAITE és Hutte de chaume. Összesen 1 900 látogatás: 800 a művész oldalon, 1 100 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 300 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Nyugodt (Érzelmi hangulat) a látogatások 67%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 0%-át jelenti.
Jean Charles Cazin: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Jean Charles Cazin alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Jean Charles Cazin közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
800
Aug 2026
300
200
Sze 2026
0
0
Okt 2026
0
100
Hogyan nézték a Jean Charles Cazin műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Jean Charles Cazin művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
60,0%
33,3%
Nosztalgikus
20,0%
66,7%
Éteri
20,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
60,0%
33,3%
Nyugodt
0,0%
66,7%
Melankolikus
20,0%
0,0%
Szellemi
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
0,0%
Lágy árnyékok
24,0%
29,4%
Érezhető fényesség
56,0%
70,6%
Fényerék egyensúlya
18,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
17,6%
Finom színtónusú
42,0%
47,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
23,5%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
11,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
52,3%
64,7%
Semleges tónusok
40,9%
17,6%
Sötét tónusú
6,8%
11,8%
Monokróm
0,0%
5,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
17,6%
Egyensúlyos
68,0%
70,6%
Élénk
8,0%
11,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
11,8%
Lágy
30,0%
29,4%
Egyensúlyozott
8,0%
5,9%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
23,5%
Kijelentés
32,0%
29,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
5,9%
Lágyan kevert paletta
2,0%
5,9%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
32,0%
41,2%
Egységes színpaletta
56,0%
47,1%
Hogyan alakulnak Jean Charles Cazin legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Theocritus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tobias and the Angel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Memory of a Festival in Par…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Evening in Auvers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Riverbank with Bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La route (Seine et Marne)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Degel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Paysage de neige
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Normandy Village
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Rest on the Flight into Egy…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket használ Jean Charles Cazin közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Jean Charles Cazin napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
200
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
200
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
Jean Charles Cazin: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Jean Charles Cazin-nak?
Normandy Village: 200 látogatás, ami 12% a(z) Jean Charles Cazin megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Jean Charles Cazin?
1 900 tizenkét hónap alatt (800 a művész oldalon, 1 100 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Jean Charles Cazin műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Nyugodt (Érzelmi hangulat): a látogatások 67%-át teszi ki a 0% katalógusból.