Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Watteau oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Watteau: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Gilles: 49 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami 32% a(z) Watteau megtekintéseinek összesen. Aztán Pierrot, formerly known as Gilles és A Cythéra Észlelete. Összesen 169 500 látogatás: 23 000 a művész oldalon, 146 500 a művekkel. A nézői szám csökken: Sze 2026 időszakban 45%-el kevesebb látogatás volt, mint Aug 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 94 100 látogatással. A közönség nyelvei: Angol (35%), Koreai (12%) és Bolgár (8%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (55%), telefonok (38%) és tabletek (7%). Egy stílus kiemelkedik: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 61%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 18%-át jelenti.
Watteau: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Watteau alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Watteau közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
2 600
Júl 2026
7 900
86 200
Aug 2026
5 300
41 500
Sze 2026
9 700
16 200
Hogyan nézték a Watteau műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Watteau művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
30,0%
55,1%
Elegáns
60,0%
35,3%
Éteri
6,0%
3,6%
Békés, nyugodt
0,0%
3,4%
Nosztalgikus
0,0%
1,5%
Dramatikus
2,0%
0,7%
Nyugodt
2,0%
0,3%
Természetes tónusú
0,0%
0,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
56,0%
43,1%
Melankolikus
10,0%
39,1%
Belső elmélyülést sugárzó
8,0%
4,1%
Nyugodt
14,0%
3,8%
Örömteli
2,0%
2,7%
Nosztalgikus
0,0%
2,7%
Nyugodt
6,0%
2,1%
Rejtélyes
2,0%
1,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
17,2%
Lágy árnyékok
26,0%
24,4%
Érezhető fényesség
28,0%
50,5%
Fényerék egyensúlya
18,0%
5,6%
Fényes
12,0%
2,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
28,0%
11,2%
Finom színtónusú
18,0%
60,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
42,0%
24,7%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
3,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
47,9%
84,5%
Semleges tónusok
29,2%
7,7%
Sötét tónusú
12,5%
5,8%
Monokróm
6,2%
1,1%
Pasztell színek
4,2%
1,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
49,6%
Egyensúlyos
44,0%
42,6%
Élénk
26,0%
7,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,0%
8,1%
Lágy
10,0%
7,4%
Egyensúlyozott
8,0%
7,4%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
18,7%
Kijelentés
40,0%
58,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
5,2%
Lágyan kevert paletta
2,0%
3,6%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
38,2%
Erős színegyüntetés
38,0%
31,9%
Egységes színpaletta
42,0%
21,0%
Hogyan alakulnak Watteau legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Gilles
0
0
0
0
0
0
0
0
100
17 200
26 800
4 700
A Cythéra Észlelete
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 100
2 300
1 900
Cythera Úti Székelyezés
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
200
Svéd nyelvű cím: Kärlekslek…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
500
100
A vidéki tánc
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
300
Meeting in the Open Air
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
300
Olasz Színpátékosok
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Embarking to Cythera
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
200
0
Fêtes Vénitiennes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
Pierrot Content
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
400
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Watteau?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
93 100
54,9%
telefonok
64 000
37,8%
tabletek
12 400
7,3%
Milyen nyelveket használ Watteau közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
4 200
34,7%
Koreai
1 400
11,6%
Bolgár
1 000
8,3%
Orosz
800
6,6%
Olasz
600
5,0%
Portugál
600
5,0%
Szlovák
500
4,1%
Arab
400
3,3%
Spanyol
400
3,3%
Finn
400
3,3%
Hogyan alakulnak Watteau napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
700
sze 23 Sze
500
csüt 24 Sze
700
pén 25 Sze
600
szo 26 Sze
1 100
vas 27 Sze
1 900
hét 28 Sze
2 000
kedd 29 Sze
1 500
sze 30 Sze
1 400
csüt 1 Okt
2 800
pén 2 Okt
1 100
szo 3 Okt
1 500
vas 4 Okt
1 500
hét 5 Okt
1 400
kedd 6 Okt
1 100
sze 7 Okt
1 000
csüt 8 Okt
1 600
pén 9 Okt
2 100
szo 10 Okt
1 200
vas 11 Okt
1 500
hét 12 Okt
1 600
kedd 13 Okt (előrejelzés)
1 300
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
2 000
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 500
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 900
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 900
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 400
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 200
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 600
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 600
vas 25 Okt (előrejelzés)
2 100
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 500
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 300
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 700
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 700
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 200
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 200
Watteau: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Watteau-nak?
Gilles: 49 500 látogatás, ami 32% a(z) Watteau megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Watteau?
169 500 tizenkét hónap alatt (23 000 a művész oldalon, 146 500 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Watteau alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (55%), telefonok (38%) és tabletek (7%); a vezető számítógépek 55% arányal.
Watteau több nyelven követik?
Igen: Angol (35%), Koreai (12%) és Bolgár (8%). A népszerűst leg Angol 35% share-val.
Kedveli-e a közönség Watteau műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 61%-át teszi ki a 18% katalógusból.