Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jann Haworth oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jann Haworth: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Donuts Coffee Cups and Comics: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 23% a(z) Jann Haworth megtekintéseinek összesen. Aztán Early years és El corazón. Összesen 1 100 látogatás: 100 a művész oldalon, 1 000 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 000 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Érezhető fényesség (Fényerő) a látogatások 54%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 25%-át jelenti.
Jann Haworth: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Jann Haworth alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Donuts Coffee Cups and Comics
300 látogatás · 23,1%
-
2
Early years
100 látogatás · 7,7%
-
3
El corazón
100 látogatás · 7,7%
-
4
Mickeyangelo
100 látogatás · 7,7%
-
5
This is Frank
100 látogatás · 7,7%
-
6
Ruth's diner
100 látogatás · 7,7%
-
7
Jointhe big picture
100 látogatás · 7,7%
-
8
Pepper
100 látogatás · 7,7%
-
9
Published november
100 látogatás · 7,7%
-
10
Fields
100 látogatás · 7,7%
Hogyan változik Jann Haworth közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Hogyan nézték a Jann Haworth műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Jann Haworth művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 21,4% | 15,4% |
| Érezhető fényesség | 25,0% | 53,8% |
| Fényerék egyensúlya | 32,1% | 30,8% |
| Fényes | 21,4% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,4% | 23,1% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 30,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 17,9% | 15,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,7% | 30,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 71,4% | 53,8% |
| Sötét tónusú | 10,7% | 30,8% |
| Földszínek | 17,9% | 15,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 21,4% | 7,7% |
| Egyensúlyos | 67,9% | 61,5% |
| Élénk | 10,7% | 30,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 3,6% | 0,0% |
| Lágy | 10,7% | 23,1% |
| Egyensúlyozott | 21,4% | 7,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,3% | 15,4% |
| Kijelentés | 50,0% | 53,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 7,1% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 14,3% | 15,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 21,4% | 15,4% |
| Erős színegyüntetés | 42,9% | 30,8% |
| Egységes színpaletta | 14,3% | 30,8% |
Hogyan alakulnak Jann Haworth legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El corazón | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lindner doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treadwell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early years | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| This is Frank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mickeyangelo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Soft sculpture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SLUG Magazine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pepper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ruth's diner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Jann Haworth közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 100 | 100,0% |
Hogyan alakulnak Jann Haworth napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 200 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Jann Haworth: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Jann Haworth-nak?
- Donuts Coffee Cups and Comics: 300 látogatás, ami 23% a(z) Jann Haworth megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Jann Haworth?
- 1 100 tizenkét hónap alatt (100 a művész oldalon, 1 000 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Jann Haworth műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 54%-át teszi ki a 25% katalógusból.