Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jan Matejko oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jan Matejko: a közönség egy pillantásban
Stańczyk a legtöbb figyelmet vonja magára: 9 800 látogatás tizenkét hónapban, ami 36% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Jan Matejko nézetességgel összevetítve. A Grunwald Szobornak és Sobieski sending Message of Victory to the Pope, after the Battle of Vienna követik. Jan Matejko összesen 28 900 látogatást generált: 8 500 a művész oldalon és 20 400 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 187%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 11 500 látogatással. A közönség Francia (18%), Lengyel (15%) és Cseh (12%) nyelven olvadsz. A közönség Franciaország (18%), Lengyelország (15%) és Csehország (12%) területéről követi. A közönség számítógépek (52%), telefonok (43%) és tabletek (6%) eszközökön követi. A közönség a Földszínek irányába hajlamos (Színpaletta): a látogatások 88%-át teszi ki, az művész katalógjának 51%-át pedig.
A Jan Matejko legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Jan Matejko legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
2 100
9 400
Aug 2026
500
1 400
Sze 2026
1 400
2 500
Okt 2026
4 400
6 800
Hány imádrát nézik meg Jan Matejko műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Jan Matejko megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
75,0%
48,5%
Romantikus
16,7%
51,0%
Éteri
8,3%
0,0%
Nosztalgikus
0,0%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
25,0%
48,0%
Drámai
33,3%
40,7%
Sötét és komoly
25,0%
5,9%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
4,9%
Megnyugtató, melengető
0,0%
0,5%
Erőteljes presence
8,3%
0,0%
Szellemi
8,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
56,5%
Lágy árnyékok
30,0%
29,0%
Érezhető fényesség
34,0%
9,3%
Fényerék egyensúlya
14,0%
4,8%
Fényes
0,0%
0,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
11,9%
Finom színtónusú
24,0%
55,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
18,0%
21,9%
Egyértelmű színprészenység
32,0%
10,4%
Éles színűség
0,0%
0,7%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
51,1%
88,1%
Sötét tónusú
26,7%
7,5%
Semleges tónusok
17,8%
3,6%
Pasztell színek
2,2%
0,8%
Monokróm
2,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
36,0%
59,9%
Egyensúlyos
34,0%
29,0%
Élénk
30,0%
11,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
37,5%
Lágy
16,0%
19,3%
Egyensúlyozott
8,0%
8,9%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
7,8%
Kijelentés
30,0%
26,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
4,1%
Lágyan kevert paletta
6,0%
10,8%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
10,8%
Erős színegyüntetés
38,0%
61,3%
Egységes színpaletta
50,0%
13,0%
Mely Jan Matejko művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Stańczyk during a ball at t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A grunwaldói csata [Tannenb…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
500
Lengyelország bukása
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
A 1791. május 3-i alkotmány
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A prussiai küszöbködés
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
0
Copernicus a fromborki toro…
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
100
Skarga lelkásítása
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
600
Bathory Pskovban
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
700
A Grunwald Szobornak
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
200
300
800
Stańczyk
0
0
0
0
0
0
0
0
2 700
300
1 400
2 500
Milyen eszközöket használnak az emberek Jan Matejko megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
14 900
51,6%
telefonok
12 300
42,6%
tabletek
1 700
5,9%
Mely nyelveken követik Jan Matejko követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
700
17,5%
Lengyel
600
15,0%
Cseh
500
12,5%
Spanyol
500
12,5%
Angol
400
10,0%
Olasz
300
7,5%
Orosz
300
7,5%
Finn
200
5,0%
Török
200
5,0%
Koreai
100
2,5%
Naponta hányan nézik Jan Matejko-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
200
hét 19 Okt
500
kedd 20 Okt
800
sze 21 Okt
200
csüt 22 Okt
400
pén 23 Okt
500
szo 24 Okt
1 500
vas 25 Okt
700
hét 26 Okt
400
kedd 27 Okt
1 000
sze 28 Okt
700
csüt 29 Okt
300
pén 30 Okt
200
szo 31 Okt
800
vas 1 Nov
600
hét 2 Nov
300
kedd 3 Nov
500
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov
300
pén 6 Nov
500
szo 7 Nov
400
vas 8 Nov (előrejelzés)
300
hét 9 Nov (előrejelzés)
200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
400
sze 11 Nov (előrejelzés)
200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
200
szo 14 Nov (előrejelzés)
500
vas 15 Nov (előrejelzés)
200
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
200
szo 21 Nov (előrejelzés)
400
vas 22 Nov (előrejelzés)
200
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
200
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
100
szo 28 Nov (előrejelzés)
300
Kérdések Jan Matejko kapcsán
Mely Jan Matejko művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Stańczyk, 9 800 megtekintéssel (36% Jan Matejko összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Jan Matejko alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
28 900 látogatás tizenkét hónapban: 8 500 a művész oldalon és 20 400 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Jan Matejko alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (52%), telefonok (43%) és tabletek (6%) eszközökön nézik Jan Matejko alkotásait; a látogatások 52%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken követik Jan Matejko követői?
Francia (18%), Lengyel (15%) és Cseh (12%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Francia (18% arányban).
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Jan Matejko alkotásai közül?
Földszínek (Színpaletta): a látogatások 88%-át, a katalógus 51%-ával szemben.