Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Wilson Morrice oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
James Wilson Morrice: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű House in Santiago: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 25% a(z) James Wilson Morrice megtekintéseinek összesen. Aztán Venice és QUAI DES GRANDS AUGUSTINS. Összesen 1 300 látogatás: 100 a művész oldalon, 1 200 a művekkel. A nézői szám csökken: Sze 2026 időszakban 100%-el kevesebb látogatás volt, mint Aug 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 900 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 42%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 25%-át jelenti.
James Wilson Morrice: a(z) 8 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 8 mű a James Wilson Morrice alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
House in Santiago, 1915
300 látogatás · 25,0%
-
2
Venice
200 látogatás · 16,7%
-
3
QUAI DES GRANDS AUGUSTINS
200 látogatás · 16,7%
-
4
LE BRAS GAUCHE DE LA SEINE DEVANT LA PLACE DAUPHINE OU LES BORDS DE LA SEINE A PARIS OU LE QUAI DES ORFEVRES
100 látogatás · 8,3%
-
5
Evening stroll, venice
100 látogatás · 8,3%
-
6
Avignon, the Garden
100 látogatás · 8,3%
-
7
Trefriw, north wales
100 látogatás · 8,3%
-
8
Seated Family in the Park
100 látogatás · 8,3%
Hogyan változik James Wilson Morrice közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan nézték a James Wilson Morrice műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség James Wilson Morrice művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 50,0% | 41,7% |
| Érezhető fényesség | 37,5% | 41,7% |
| Fényerék egyensúlya | 12,5% | 16,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 37,5% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 37,5% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 25,0% | 41,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 37,5% | 25,0% |
| Egyensúlyos | 62,5% | 75,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 25,0% | 25,0% |
| Lágy | 37,5% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,5% | 25,0% |
| Kijelentés | 25,0% | 25,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,5% | 25,0% |
| Lágyan kevert paletta | 12,5% | 8,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 41,7% |
| Egységes színpaletta | 25,0% | 25,0% |
Hogyan alakulnak James Wilson Morrice legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| House in Santiago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| LE BRAS GAUCHE DE LA SEINE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Trefriw, north wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Avignon, the Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Seated Family in the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| QUAI DES GRANDS AUGUSTINS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Evening stroll, venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ James Wilson Morrice közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak James Wilson Morrice napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
James Wilson Morrice: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve James Wilson Morrice-nak?
- House in Santiago: 300 látogatás, ami 25% a(z) James Wilson Morrice megtekintéseinek összegétől. A lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el James Wilson Morrice?
- 1 300 tizenkét hónap alatt (100 a művész oldalon, 1 200 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség James Wilson Morrice műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 42%-át teszi ki a 25% katalógusból.