Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Wilson Carmichael oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
James Wilson Carmichael: a közönség egy pillantásban
Malta, With French Ship `charlemagne' a legtöbb figyelmet vonja magára: 300 látogatás tizenkét hónapban, ami 6% összes OriginalUniqueArt.com platformon található James Wilson Carmichael nézetességgel összevetítve. The minden 74 off gibraltar in moonlight és A british frigate and mediterranean xebecs off sidon, lebanon követik. James Wilson Carmichael összesen 5 700 látogatást generált: 900 a művész oldalon és 4 800 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 4 500 látogatással. A közönség számítógépek (89%), telefonok (7%) és tabletek (4%) eszközökön követi. A közönség a Lágy árnyékok irányába hajlamos (Fényerő): a látogatások 23%-át teszi ki, az művész katalógjának 6%-át pedig.
A James Wilson Carmichael legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) James Wilson Carmichael legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Malta, With French Ship `charlemagne'
300 látogatás · 5,8%
-
2
The minden 74 off gibraltar in moonlight
200 látogatás · 3,8%
-
3
A british frigate and mediterranean xebecs off sidon, lebanon
200 látogatás · 3,8%
-
4
Caernarvon castle
200 látogatás · 3,8%
-
5
Shipping off whitby
200 látogatás · 3,8%
-
6
Shipping In A Calm
200 látogatás · 3,8%
-
7
Merchantmen in stormy seas
200 látogatás · 3,8%
-
8
The Irwin Lighthouse, Storm Raging
100 látogatás · 1,9%
-
9
Durham From Observatory Hill
100 látogatás · 1,9%
-
10
The Entrance To Beaufront Castle
100 látogatás · 1,9%
Hányan nézik James Wilson Carmichael alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 3 800 |
| Aug 2026 | 100 | 400 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 600 |
Hány imádrát nézik meg James Wilson Carmichael műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják James Wilson Carmichael megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 3,9% |
| Lágy árnyékok | 6,0% | 23,1% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 38,5% |
| Fényerék egyensúlya | 32,0% | 30,8% |
| Fényes | 22,0% | 3,9% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 44,0% | 53,8% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 30,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,0% | 7,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 7,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 81,0% | 64,9% |
| Földszínek | 19,1% | 29,7% |
| Sötét tónusú | 0,0% | 5,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 34,0% | 42,3% |
| Egyensúlyos | 60,0% | 44,2% |
| Élénk | 6,0% | 13,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 3,9% |
| Lágy | 18,0% | 15,4% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 15,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 40,4% |
| Kijelentés | 30,0% | 25,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,0% | 19,2% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 11,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 7,7% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 42,3% |
| Egységes színpaletta | 24,0% | 19,2% |
Mely James Wilson Carmichael művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Construction Of The Roy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A british frigate and medit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Sunderland Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victory' Anchored Off… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scarborough From The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| West Hartlepool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| H.M.S. Conqueror towing H.M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping Off Sheerness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A British Man of War off th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of the First of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak az emberek James Wilson Carmichael megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 5 100 | 89,5% |
| telefonok | 400 | 7,0% |
| tabletek | 200 | 3,5% |
Mely nyelveken követik James Wilson Carmichael követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Norwegian | 100 | 100,0% |
Naponta hányan nézik James Wilson Carmichael-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 100 |
| kedd 27 Okt | 100 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
Kérdések James Wilson Carmichael kapcsán
Mely James Wilson Carmichael művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Malta, With French Ship `charlemagne', 300 megtekintéssel (6% James Wilson Carmichael összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik James Wilson Carmichael alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 5 700 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalon és 4 800 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik James Wilson Carmichael alkotásait az emberek?
- A látogatók számítógépek (89%), telefonok (7%) és tabletek (4%) eszközökön nézik James Wilson Carmichael alkotásait; a látogatások 89%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók James Wilson Carmichael alkotásai közül?
- Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 23%-át, a katalógus 6%-ával szemben.