Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Whitelaw Hamilton oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
James Whitelaw Hamilton: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Richmond Castle: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 18% a(z) James Whitelaw Hamilton megtekintéseinek összesen. Aztán Loch Long Hills és Stormclouds, Strathfillan. Összesen 1 800 látogatás: 200 a művész oldalon, 1 600 a művekkel. A nézői szám csökken: Sze 2026 időszakban 50%-el kevesebb látogatás volt, mint Aug 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 100 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Érezhető fényesség (Fényerő) a látogatások 76%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 59%-át jelenti.
James Whitelaw Hamilton: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a James Whitelaw Hamilton alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Richmond Castle
300 látogatás · 17,6%
-
2
Loch Long Hills
300 látogatás · 17,6%
-
3
Stormclouds, Strathfillan
200 látogatás · 11,8%
-
4
Kirkby Lonsdale, Westmorland
200 látogatás · 11,8%
-
5
Bolton Castle
100 látogatás · 5,9%
-
6
Warm Red Roofs
100 látogatás · 5,9%
-
7
The Yorkshire Dales
100 látogatás · 5,9%
-
8
Strathfillan
100 látogatás · 5,9%
-
9
Wharfedale
100 látogatás · 5,9%
-
10
At Mayford, Surrey
100 látogatás · 5,9%
Hogyan változik James Whitelaw Hamilton közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 100 | 1 000 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
Hogyan nézték a James Whitelaw Hamilton műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség James Whitelaw Hamilton művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 27,6% | 23,5% |
| Érezhető fényesség | 58,6% | 76,5% |
| Fényerék egyensúlya | 10,3% | 0,0% |
| Fényes | 3,5% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 65,5% | 52,9% |
| Finom színtónusú | 24,1% | 41,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,3% | 5,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 58,3% | 71,4% |
| Földszínek | 33,3% | 14,3% |
| Monokróm | 8,3% | 14,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 58,6% | 52,9% |
| Egyensúlyos | 41,4% | 47,1% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 3,5% | 5,9% |
| Lágy | 3,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 27,6% | 35,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 27,6% | 23,5% |
| Kijelentés | 37,9% | 35,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 37,9% | 47,1% |
| Lágyan kevert paletta | 10,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,2% | 5,9% |
| Erős színegyüntetés | 27,6% | 41,2% |
| Egységes színpaletta | 6,9% | 5,9% |
Hogyan alakulnak James Whitelaw Hamilton legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape, Kirkcudbright | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A West Highland Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bolton Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The River Lune Near Orton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Richmond Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| View Of A Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Warm Red Roofs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Valley Of The Lune, Lan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Windings Of The Lune | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ James Whitelaw Hamilton közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak James Whitelaw Hamilton napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 200 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 400 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 400 |
James Whitelaw Hamilton: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve James Whitelaw Hamilton-nak?
- Richmond Castle: 300 látogatás, ami 18% a(z) James Whitelaw Hamilton megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el James Whitelaw Hamilton?
- 1 800 tizenkét hónap alatt (200 a művész oldalon, 1 600 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség James Whitelaw Hamilton műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 76%-át teszi ki a 59% katalógusból.