Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg James Isaiah Lewis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
James Isaiah Lewis: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Kew, Surrey, at Sunset, Paton's Property: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 23% a(z) James Isaiah Lewis megtekintéseinek összesen. Aztán Milestone Green, Sheen, Surrey és Strand on the Green, Looking at the Third Kew Bridge. Összesen 1 400 látogatás: 400 a művész oldalon, 1 000 a művekkel. A nézői szám csökken: Okt 2026 időszakban 33%-el kevesebb látogatás volt, mint Sze 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 500 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 62%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 32%-át jelenti.
James Isaiah Lewis: a(z) 8 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 8 mű a James Isaiah Lewis alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Kew, Surrey, at Sunset, Paton's Property
300 látogatás · 23,1%
-
2
Milestone Green, Sheen, Surrey
300 látogatás · 23,1%
-
3
Strand on the Green, Looking at the Third Kew Bridge
200 látogatás · 15,4%
-
4
Syon House Seen across the Thames from Kew Riverbank, 1900
100 látogatás · 7,7%
-
5
Kew, Surrey, at Sunset, Kew Bridge
100 látogatás · 7,7%
-
6
The Triangle, Sheen Lane, East Sheen, Surrey
100 látogatás · 7,7%
-
7
Richmond Bridge, London
100 látogatás · 7,7%
-
8
The Triangle, Sheen Lane, East Sheen, Surrey
100 látogatás · 7,7%
Hogyan változik James Isaiah Lewis közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 0 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 300 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hogyan nézték a James Isaiah Lewis műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség James Isaiah Lewis művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 9,1% | 23,1% |
| Lágy árnyékok | 40,9% | 23,1% |
| Érezhető fényesség | 40,9% | 53,8% |
| Fényerék egyensúlya | 9,1% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 22,7% | 7,7% |
| Finom színtónusú | 31,8% | 30,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 31,8% | 61,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 13,6% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 76,2% | 75,0% |
| Semleges tónusok | 14,3% | 16,7% |
| Sötét tónusú | 9,5% | 8,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 22,7% | 7,7% |
| Egyensúlyos | 68,2% | 92,3% |
| Élénk | 9,1% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 18,2% | 30,8% |
| Egyensúlyozott | 13,6% | 7,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,2% | 0,0% |
| Kijelentés | 50,0% | 61,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 9,1% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 4,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 59,1% | 53,8% |
| Egységes színpaletta | 27,3% | 38,5% |
Hogyan alakulnak James Isaiah Lewis legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Syon House Seen across the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Triangle, Sheen Lane, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isleworth Riverside Looking… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kew Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Richmond Bridge Looking tow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cholmondeley Walk, Looking… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Triangle, Sheen Lane, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Strand on the Green, Lookin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gaunt's Bakery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Richmond Bridge, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ James Isaiah Lewis közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hogyan alakulnak James Isaiah Lewis napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 200 |
| sze 21 Okt | 100 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
James Isaiah Lewis: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve James Isaiah Lewis-nak?
- Kew, Surrey, at Sunset, Paton's Property: 300 látogatás, ami 23% a(z) James Isaiah Lewis megtekintéseinek összegétől. A lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el James Isaiah Lewis?
- 1 400 tizenkét hónap alatt (400 a művész oldalon, 1 000 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség James Isaiah Lewis műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 62%-át teszi ki a 32% katalógusból.