Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jacob Van Campen oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Jacob Van Campen: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Argus, Mercury and Io: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 14% a(z) Jacob Van Campen megtekintéseinek összesen. Aztán Mercury, Argus and Io és Itas Still Life With A Stone Tomb. Összesen 1 300 látogatás: 800 a művész oldalon, 500 a művekkel. A nézőadomány nő: 100% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 700 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Rejtélyes (Érzelmi hangulat) a látogatások 33%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
Jacob Van Campen: a(z) 7 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 7 mű a Jacob Van Campen alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Argus, Mercury and Io, 1640
100 látogatás · 14,3%
-
2
Mercury, Argus and Io, 1630
100 látogatás · 14,3%
-
3
Itas Still Life With A Stone Tomb
100 látogatás · 14,3%
-
4
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 látogatás · 14,3%
-
5
Double Portrait Of Constantijn Huygens
100 látogatás · 14,3%
-
6
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 látogatás · 14,3%
-
7
Mauritshuis Naar Ets Van P.Post In Koninklijke Bibliotheek 's-gravenhage
100 látogatás · 14,3%
Hogyan változik Jacob Van Campen közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Hogyan nézték a Jacob Van Campen műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Jacob Van Campen művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Drámai | 40,0% | 33,3% |
| Rejtélyes | 20,0% | 33,3% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 20,0% | 33,3% |
| Sötét és komoly | 20,0% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,5% | 14,3% |
| Lágy árnyékok | 47,4% | 28,6% |
| Érezhető fényesség | 31,6% | 42,9% |
| Fényerék egyensúlya | 5,3% | 0,0% |
| Fényes | 5,3% | 14,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 5,3% | 14,3% |
| Finom színtónusú | 42,1% | 28,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 52,6% | 57,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 77,8% | 83,3% |
| Semleges tónusok | 11,1% | 16,7% |
| Sötét tónusú | 11,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 15,8% | 28,6% |
| Egyensúlyos | 68,4% | 71,4% |
| Élénk | 15,8% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 15,8% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 26,3% | 28,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 42,1% | 42,9% |
| Kijelentés | 15,8% | 28,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 26,3% | 28,6% |
| Egységes színpaletta | 73,7% | 71,4% |
Hogyan alakulnak Jacob Van Campen legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogenes in the market of A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lenaart Nicasiusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mercury, Argus and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mauritshuis Naar Ets Van P.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Argus, Mercury and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hercules Defeating The Cent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Books, Shee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the painter Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Jacob Van Campen közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Jacob Van Campen napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Jacob Van Campen: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Jacob Van Campen-nak?
- Argus, Mercury and Io: 100 látogatás, ami 14% a(z) Jacob Van Campen megtekintéseinek összegétől. A lista 7. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Jacob Van Campen?
- 1 300 tizenkét hónap alatt (800 a művész oldalon, 500 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Jacob Van Campen műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Rejtélyes (Érzelmi hangulat): a látogatások 33%-át teszi ki a 20% katalógusból.