Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jacob Jordaens oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jacob Jordaens: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű A Névek (The Four Evangelists): 2 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 9% a(z) Jacob Jordaens megtekintéseinek összesen. Aztán Prometheus Bound és Odysseus in the Cave of Polyphemus. Összesen 22 400 látogatás: 2 800 a művész oldalon, 19 600 a művekkel. A nézőadomány nő: 57% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 14 700 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (81%), telefonok (16%) és tabletek (3%). Egy stílus kiemelkedik: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 54%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 38%-át jelenti.
Jacob Jordaens: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Jacob Jordaens alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Jacob Jordaens közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
1 400
13 300
Aug 2026
200
1 700
Sze 2026
300
1 800
Okt 2026
800
2 500
Hogyan nézték a Jacob Jordaens műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Jacob Jordaens művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
75,0%
75,5%
Romantikus
6,2%
5,6%
Elegáns
3,1%
5,1%
Természetes tónusú
0,0%
5,1%
Nyugodt
0,0%
4,6%
Klasszikus
6,2%
2,3%
Nosztalgikus
3,1%
0,9%
Játékos
6,2%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
50,0%
28,2%
Szellemi
9,4%
15,3%
Melankolikus
3,1%
11,1%
Rejtélyes
0,0%
6,9%
Belső elmélyülést sugárzó
9,4%
5,1%
Nosztalgikus
0,0%
5,1%
Erőteljes presence
0,0%
5,1%
Megnyugtató, melengető
0,0%
4,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
58,0%
53,4%
Lágy árnyékok
28,0%
36,1%
Érezhető fényesség
4,0%
2,0%
Fényerék egyensúlya
4,0%
7,2%
Fényes
6,0%
1,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
11,7%
Finom színtónusú
38,0%
53,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
26,5%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
8,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
82,6%
80,2%
Sötét tónusú
6,5%
9,3%
Semleges tónusok
6,5%
9,3%
Monokróm
4,3%
1,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
26,1%
Egyensúlyos
68,0%
66,7%
Élénk
2,0%
7,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
6,8%
Lágy
26,0%
10,8%
Egyensúlyozott
8,0%
13,7%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
21,3%
Kijelentés
32,0%
47,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
1,2%
Lágyan kevert paletta
6,0%
21,7%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
13,2%
Erős színegyüntetés
50,0%
50,6%
Egységes színpaletta
24,0%
13,2%
Hogyan alakulnak Jacob Jordaens legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
A Névek (The Four Evangelis…
0
0
0
0
0
0
0
0
900
200
400
300
The Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The King Drinks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Suffer the Little Children
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Bean King (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
The Fall of Man
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
400
0
Portrait of the Artist's Da…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bacchus and Ariadne
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Odysseus threatens Circe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegory of Fertility
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Jacob Jordaens?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
18 100
80,8%
telefonok
3 600
16,1%
tabletek
700
3,1%
Milyen nyelveket használ Jacob Jordaens közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
36,4%
Lengyel
400
36,4%
Francia
200
18,2%
Dán
100
9,1%
Hogyan alakulnak Jacob Jordaens napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
300
hét 19 Okt
600
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
400
csüt 22 Okt
1 000
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
400
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
300
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
500
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
400
szo 31 Okt
500
vas 1 Nov
200
hét 2 Nov
600
kedd 3 Nov
700
sze 4 Nov
500
csüt 5 Nov (előrejelzés)
500
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
szo 7 Nov (előrejelzés)
400
vas 8 Nov (előrejelzés)
300
hét 9 Nov (előrejelzés)
700
kedd 10 Nov (előrejelzés)
400
sze 11 Nov (előrejelzés)
700
csüt 12 Nov (előrejelzés)
600
pén 13 Nov (előrejelzés)
400
szo 14 Nov (előrejelzés)
500
vas 15 Nov (előrejelzés)
300
hét 16 Nov (előrejelzés)
800
kedd 17 Nov (előrejelzés)
500
sze 18 Nov (előrejelzés)
800
csüt 19 Nov (előrejelzés)
600
pén 20 Nov (előrejelzés)
400
szo 21 Nov (előrejelzés)
600
vas 22 Nov (előrejelzés)
400
hét 23 Nov (előrejelzés)
900
kedd 24 Nov (előrejelzés)
600
sze 25 Nov (előrejelzés)
900
Jacob Jordaens: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Jacob Jordaens-nak?
A Névek (The Four Evangelists): 2 200 látogatás, ami 9% a(z) Jacob Jordaens megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Jacob Jordaens?
22 400 tizenkét hónap alatt (2 800 a művész oldalon, 19 600 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Jacob Jordaens alkotásait?
Mindkettőnél: számítógépek (81%), telefonok (16%) és tabletek (3%); a vezető számítógépek 81% arányal.
Kedveli-e a közönség Jacob Jordaens műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 54%-át teszi ki a 38% katalógusból.