Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jacob van Ruisdael oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jacob van Ruisdael: a közönség egy pillantásban
Az Ófa Górcsaság a legtöbb figyelmet vonja magára: 1 000 látogatás tizenkét hónapban, ami 7% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Jacob van Ruisdael nézetességgel összevetítve. A Landscape with a Ruined Castle and a Church és Waterfall in a Rocky Landscape követik. Jacob van Ruisdael összesen 15 200 látogatást generált: 2 400 a művész oldalon és 12 800 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 106%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 9 600 látogatással. A közönség számítógépek (90%), telefonok (9%) és tabletek (1%) eszközökön követi. A közönség a Békés, nyugodt irányába hajlamos (Hangulat): a látogatások 45%-át teszi ki, az művész katalógjának 23%-át pedig.
A Jacob van Ruisdael legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Jacob van Ruisdael legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Hányan nézik Jacob van Ruisdael alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
500
Júl 2026
800
8 800
Aug 2026
500
1 100
Sze 2026
900
2 400
Hány imádrát nézik meg Jacob van Ruisdael műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Jacob van Ruisdael megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
53,8%
41,2%
Békés, nyugodt
23,1%
45,0%
Dramatikus
23,1%
6,2%
Klasszikus
0,0%
6,2%
Romantikus
0,0%
1,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
46,2%
51,2%
Belső elmélyülést sugárzó
7,7%
20,0%
Nyugodt
15,4%
17,5%
Melankolikus
15,4%
10,0%
Rejtélyes
7,7%
0,0%
Erőteljes presence
0,0%
1,2%
Sötét és komoly
7,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
9,3%
Lágy árnyékok
42,0%
50,0%
Érezhető fényesség
30,0%
31,4%
Fényerék egyensúlya
6,0%
9,3%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
70,0%
69,3%
Finom színtónusú
24,0%
23,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
6,0%
5,7%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
1,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
68,2%
72,3%
Semleges tónusok
31,8%
25,3%
Sötét tónusú
0,0%
2,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
74,0%
74,3%
Egyensúlyos
26,0%
22,9%
Élénk
0,0%
2,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
0,0%
Lágy
10,0%
6,4%
Egyensúlyozott
2,0%
7,9%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
20,0%
Kijelentés
72,0%
65,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,0%
17,9%
Lágyan kevert paletta
14,0%
10,7%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
17,9%
Erős színegyüntetés
42,0%
42,9%
Egységes színpaletta
2,0%
10,7%
Mely Jacob van Ruisdael művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Az Ófa Górcsaság
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
500
The Jewish Cemetery (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Edge of a Forest with a Gra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
A zsidó temető
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Forest Stream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Thicket (Path in the Ha…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Landscape with Waterfall
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The Windmill at Wijk bij Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Glade in a Wood
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Waterfall in a Rocky Landsc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Milyen eszközöket használnak az emberek Jacob van Ruisdael megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
13 700
90,1%
telefonok
1 400
9,2%
tabletek
100
0,7%
Mely nyelveken követik Jacob van Ruisdael követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Chinese
300
50,0%
Angol
100
16,7%
Holland
100
16,7%
Orosz
100
16,7%
Naponta hányan nézik Jacob van Ruisdael-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
200
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
700
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
600
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
300
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Jacob van Ruisdael kapcsán
Mely Jacob van Ruisdael művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Az Ófa Górcsaság, 1 000 megtekintéssel (7% Jacob van Ruisdael összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Jacob van Ruisdael alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
15 200 látogatás tizenkét hónapban: 2 400 a művész oldalon és 12 800 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Jacob van Ruisdael alkotásait az emberek?
A látogatók számítógépek (90%), telefonok (9%) és tabletek (1%) eszközökön nézik Jacob van Ruisdael alkotásait; a látogatások 90%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Jacob van Ruisdael alkotásai közül?
Békés, nyugodt (Hangulat): a látogatások 45%-át, a katalógus 23%-ával szemben.