Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ivan Albright oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Ivan Albright: a közönség egy pillantásban
Azt, amit meg kellett volna tennem, nem tettem meg (Az ajtó) a legtöbb figyelmet vonja magára: 1 400 látogatás tizenkét hónapban, ami 38% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Ivan Albright nézetességgel összevetítve. The Picture of Dorian Gray és The Temptation of St. Anthony követik. Ivan Albright összesen 3 300 látogatást generált: 1 700 a művész oldalon és 1 600 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 200%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 500 látogatással. A közönség számítógépek (67%) és telefonok (33%) eszközökön követi. A közönség a Egyensúlyos irányába hajlamos (Színintenzitás): a látogatások 32%-át teszi ki, az művész katalógjának 8%-át pedig.
A Ivan Albright legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Ivan Albright legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Azt, amit meg kellett volna tennem, nem tettem meg (Az ajtó), 1941
1 400 látogatás · 37,8%
-
2
The Picture of Dorian Gray, 1944
1 100 látogatás · 29,7%
-
3
The Temptation of St. Anthony, 1945
100 látogatás · 2,7%
-
4
This Ichnolite of Mine,, 1940
100 látogatás · 2,7%
-
5
Pray for These Little Ones (Perforce They Live Together), 1974
100 látogatás · 2,7%
-
6
Poor Room, 1963
100 látogatás · 2,7%
-
7
Memories of the Past, 1927
100 látogatás · 2,7%
-
8
Self-Portrait, 1981
100 látogatás · 2,7%
-
9
There Were No Flowers Tonight, 1929
100 látogatás · 2,7%
-
10
The Lineman, 1927
100 látogatás · 2,7%
Hányan nézik Ivan Albright alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 300 | 100 |
| Okt 2026 | 1 000 | 200 |
Hány imádrát nézik meg Ivan Albright műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Ivan Albright megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 61,5% | 51,3% |
| Lágy árnyékok | 30,8% | 48,6% |
| Érezhető fényesség | 5,1% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 2,6% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 76,9% | 59,5% |
| Finom színtónusú | 20,5% | 40,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,6% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 89,7% | 67,6% |
| Egyensúlyos | 7,7% | 32,4% |
| Élénk | 2,6% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,2% | 40,5% |
| Lágy | 15,4% | 5,4% |
| Egyensúlyozott | 7,7% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 25,6% | 40,5% |
| Kijelentés | 23,1% | 13,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 35,9% | 51,3% |
| Lágyan kevert paletta | 20,5% | 5,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,9% | 37,8% |
| Erős színegyüntetés | 17,9% | 5,4% |
| Egységes színpaletta | 7,7% | 0,0% |
Mely Ivan Albright művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Azt, amit meg kellett volna… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| I Walk To and Fro Through C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dorian Gray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Face from Georgia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| There Were No Flowers Tonig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Temptation of St. Antho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| I Drew A Picture in the San… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lineman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Love Birds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak az emberek Ivan Albright megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 200 | 66,7% |
| telefonok | 1 100 | 33,3% |
Mely nyelveken követik Ivan Albright követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 200 | 40,0% |
| Chinese | 200 | 40,0% |
| Spanyol | 100 | 20,0% |
Naponta hányan nézik Ivan Albright-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 500 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 200 |
| pén 23 Okt | 100 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 200 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 400 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 100 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 400 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 400 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Ivan Albright kapcsán
Mely Ivan Albright művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Azt, amit meg kellett volna tennem, nem tettem meg (Az ajtó), 1 400 megtekintéssel (38% Ivan Albright összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Ivan Albright alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 3 300 látogatás tizenkét hónapban: 1 700 a művész oldalon és 1 600 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Ivan Albright alkotásait az emberek?
- A látogatók számítógépek (67%) és telefonok (33%) eszközökön nézik Ivan Albright alkotásait; a látogatások 67%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Ivan Albright alkotásai közül?
- Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 32%-át, a katalógus 8%-ával szemben.