Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hugues Merle oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Hugues Merle: a közönség egy pillantásban
The Lunatic Of Étretat a legtöbb figyelmet vonja magára: 3 600 látogatás tizenkét hónapban, ami 34% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Hugues Merle nézetességgel összevetítve. The Lunatic of Etretat és Ruth In The Fields követik. Hugues Merle összesen 10 700 látogatást generált: 2 400 a művész oldalon és 8 300 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 84%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 5 300 látogatással. A közönség telefonok (50%), számítógépek (43%) és tabletek (7%) eszközökön követi. A közönség a Erős színegyüntetés irányába hajlamos (Színharmónia): a látogatások 90%-át teszi ki, az művész katalógjának 46%-át pedig.
A Hugues Merle legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Hugues Merle legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3 600 látogatás · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3 500 látogatás · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 látogatás · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 látogatás · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 látogatás · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 látogatás · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 látogatás · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 látogatás · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 látogatás · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 látogatás · 1,0%
Hányan nézik Hugues Merle alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 300 | 4 000 |
| Aug 2026 | 0 | 1 900 |
| Sze 2026 | 1 100 | 2 400 |
Hány imádrát nézik meg Hugues Merle műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Hugues Merle megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 38,0% | 46,7% |
| Lágy árnyékok | 38,0% | 41,9% |
| Érezhető fényesség | 18,0% | 4,8% |
| Fényerék egyensúlya | 6,0% | 6,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,0% | 37,1% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 50,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 4,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 7,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 85,7% | 99,0% |
| Sötét tónusú | 8,6% | 1,0% |
| Semleges tónusok | 5,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 48,0% | 81,0% |
| Egyensúlyos | 48,0% | 11,4% |
| Élénk | 4,0% | 7,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 0,0% |
| Lágy | 14,0% | 4,8% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 0,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 8,6% |
| Kijelentés | 60,0% | 85,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 0,9% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 2,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 0,9% |
| Erős színegyüntetés | 46,0% | 89,5% |
| Egységes színpaletta | 18,0% | 5,7% |
Mely Hugues Merle művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 300 | 500 | 1 000 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 100 | 1 000 | 1 000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mary Magdalene In The Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| Les Orphelines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maternal Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poor Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maternal Affection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak az emberek Hugues Merle megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 5 400 | 50,5% |
| számítógépek | 4 600 | 43,0% |
| tabletek | 700 | 6,5% |
Mely nyelveken követik Hugues Merle követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 500 | 45,5% |
| Spanyol | 300 | 27,3% |
| Francia | 100 | 9,1% |
| Portugál | 100 | 9,1% |
| Orosz | 100 | 9,1% |
Naponta hányan nézik Hugues Merle-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 600 |
| sze 30 Sze | 400 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 200 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 200 |
| csüt 8 Okt | 300 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 200 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 300 |
| sze 14 Okt | 200 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 500 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 400 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 500 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 400 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 500 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 400 |
Kérdések Hugues Merle kapcsán
Mely Hugues Merle művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- The Lunatic Of Étretat, 3 600 megtekintéssel (34% Hugues Merle összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Hugues Merle alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 10 700 látogatás tizenkét hónapban: 2 400 a művész oldalon és 8 300 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Hugues Merle alkotásait az emberek?
- A látogatók telefonok (50%), számítógépek (43%) és tabletek (7%) eszközökön nézik Hugues Merle alkotásait; a látogatások 50%-át telefonok eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Hugues Merle alkotásai közül?
- Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 90%-át, a katalógus 46%-ával szemben.