Hugh Cameron Nézői számok és kiemelt művek

1835 – 1918

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hugh Cameron oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Hugh Cameron: kulcsfontosságú személyek

A legnézettebb mű Harvest Time in Lorne: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 17% a(z) Hugh Cameron megtekintéseinek összesen. Aztán Stirling Castle és Largo Bay. Összesen 9 800 látogatás: 7 500 a művész oldalon, 2 300 a művekkel. A nézőadomány nő: 10% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Okt 2026, 3 300 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (55%), telefonok (30%) és tabletek (15%). Egy stílus kiemelkedik: a Nyugodt (Érzelmi hangulat) a látogatások 100%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 67%-át jelenti.

Hugh Cameron: a(z) 10 legnéztebb mű

Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Hugh Cameron alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.

  1. Harvest Time in Lorne 1 Harvest Time in Lorne, 1888 400 látogatás · 16,7%
  2. Stirling Castle 2 Stirling Castle 300 látogatás · 12,5%
  3. Largo Bay 3 Largo Bay, 1877 300 látogatás · 12,5%
  4. Harvest Time near St Fillans, Perthshire 4 Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877 200 látogatás · 8,3%
  5. Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 5 Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 200 látogatás · 8,3%
  6. Highland Loch 6 Highland Loch 200 látogatás · 8,3%
  7. Loch Achray and Benvenue 7 Loch Achray and Benvenue, 1875 100 látogatás · 4,2%
  8. Dunblane Cathedral 8 Dunblane Cathedral, 1892 100 látogatás · 4,2%
  9. Stirling Castle 9 Stirling Castle 100 látogatás · 4,2%
  10. Haymaking in the Scottish Countryside 10 Haymaking in the Scottish Countryside, 1881 100 látogatás · 4,2%

Hogyan változik Hugh Cameron közönsége hónapról hónapra?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd a számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20261 3001 200
Aug 20261 0000
Sze 20262 900100
Okt 20262 3001 000

Hogyan nézték a Hugh Cameron műveit az év folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Hugh Cameron legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd a számokat
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Harvest Time near St Fillan…00000000100000
A Lonely Life000000000000
Gleaners000000000000
Harvest Time in Lorne0000000020000200
The Toilet000000000000
The Light of the Fireside000000000000
The Bait Gatherers000000000000
Dunblane Cathedral00000000100000
Stirling Castle000000001000100100
Going to the Hay000000000000

Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Hugh Cameron?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd a számokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek5 40055,1%
telefonok2 90029,6%
tabletek1 50015,3%

Milyen nyelveket használ Hugh Cameron közönsége?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd a számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol1 40093,3%
Olasz1006,7%

Hogyan alakulnak Hugh Cameron napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd a számokat
NapLátogatások
csüt 15 Okt0
pén 16 Okt100
szo 17 Okt0
vas 18 Okt0
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt0
csüt 22 Okt100
pén 23 Okt0
szo 24 Okt0
vas 25 Okt0
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt0
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt100
szo 31 Okt100
vas 1 Nov0
hét 2 Nov100
kedd 3 Nov0
sze 4 Nov400
csüt 5 Nov (előrejelzés)100
pén 6 Nov (előrejelzés)200
szo 7 Nov (előrejelzés)100
vas 8 Nov (előrejelzés)0
hét 9 Nov (előrejelzés)100
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)400
csüt 12 Nov (előrejelzés)100
pén 13 Nov (előrejelzés)300
szo 14 Nov (előrejelzés)100
vas 15 Nov (előrejelzés)0
hét 16 Nov (előrejelzés)100
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)500
csüt 19 Nov (előrejelzés)200
pén 20 Nov (előrejelzés)300
szo 21 Nov (előrejelzés)200
vas 22 Nov (előrejelzés)0
hét 23 Nov (előrejelzés)200
kedd 24 Nov (előrejelzés)0
sze 25 Nov (előrejelzés)600

Hugh Cameron: rövid válaszok

Mi a(z) legnéztebb műve Hugh Cameron-nak?

Harvest Time in Lorne: 400 látogatás, ami 17% a(z) Hugh Cameron megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Hugh Cameron?

9 800 tizenkét hónap alatt (7 500 a művész oldalon, 2 300 a művek oldalon).

Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Hugh Cameron alkotásait?

Mindkettőnél: számítógépek (55%), telefonok (30%) és tabletek (15%); a vezető számítógépek 55% arányal.

Kedveli-e a közönség Hugh Cameron műveinek egy bizonyos típusát?

Igen, Nyugodt (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 67% katalógusból.