Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henry Tonks oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Henry Tonks: a közönség egy pillantásban
Conversation Piece a legtöbb figyelmet vonja magára: 300 látogatás tizenkét hónapban, ami 10% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Henry Tonks nézetességgel összevetítve. An Advanced Dressing Station in France, 1918 és September In Sussex követik. Henry Tonks összesen 3 500 látogatást generált: 900 a művész oldalon és 2 600 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 3 100 látogatással. A közönség számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközökön követi. A közönség a Erőteljes kontrasztú irányába hajlamos (Kontraszt): a látogatások 26%-át teszi ki, az művész katalógjának 16%-át pedig.
A Henry Tonks legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Henry Tonks legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Conversation Piece
300 látogatás · 9,7%
-
2
An Advanced Dressing Station in France, 1918, 1918
200 látogatás · 6,5%
-
3
September In Sussex
200 látogatás · 6,5%
-
4
Spring Days
100 látogatás · 3,2%
-
5
Strolling Players
100 látogatás · 3,2%
-
6
The Little Invalid
100 látogatás · 3,2%
-
7
Summer
100 látogatás · 3,2%
-
8
An Advanced Dressing Station In France
100 látogatás · 3,2%
-
9
Rustic Pageantry
100 látogatás · 3,2%
-
10
Sodales - Mr Steer And Mr Sickert
100 látogatás · 3,2%
Hányan nézik Henry Tonks alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 2 400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Henry Tonks műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Henry Tonks megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 14,0% | 16,1% |
| Lágy árnyékok | 44,0% | 48,4% |
| Érezhető fényesség | 22,0% | 22,6% |
| Fényerék egyensúlya | 6,0% | 9,7% |
| Fényes | 14,0% | 3,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 34,0% | 22,6% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 32,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 32,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,0% | 12,9% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 55,6% | 61,5% |
| Sötét tónusú | 16,7% | 23,1% |
| Semleges tónusok | 22,2% | 15,4% |
| Pasztell színek | 5,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 36,0% | 22,6% |
| Egyensúlyos | 52,0% | 58,1% |
| Élénk | 12,0% | 19,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 22,0% | 22,6% |
| Lágy | 40,0% | 35,5% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 6,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,0% | 25,8% |
| Kijelentés | 14,0% | 9,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 12,9% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 12,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 12,9% |
| Erős színegyüntetés | 36,0% | 38,7% |
| Egységes színpaletta | 30,0% | 22,6% |
Mely Henry Tonks művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Toilette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The pearl necklace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hugh Hammersley and his Dau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| British Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Young Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Wounded Soldiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Studies of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resting Among The Sand Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Study (reclining Femal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak az emberek Henry Tonks megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 100 | 88,6% |
| telefonok | 400 | 11,4% |
Mely nyelveken követik Henry Tonks követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 50,0% |
| Holland | 100 | 50,0% |
Naponta hányan nézik Henry Tonks-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 200 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 600 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 200 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 600 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 700 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 900 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 300 |
Kérdések Henry Tonks kapcsán
Mely Henry Tonks művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Conversation Piece, 300 megtekintéssel (10% Henry Tonks összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Henry Tonks alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 3 500 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalon és 2 600 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Henry Tonks alkotásait az emberek?
- A látogatók számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközökön nézik Henry Tonks alkotásait; a látogatások 89%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Henry Tonks alkotásai közül?
- Erőteljes kontrasztú (Kontraszt): a látogatások 26%-át, a katalógus 16%-ával szemben.