Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henry Carr oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Henry Carr: a közönség egy pillantásban
General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949) a legtöbb figyelmet vonja magára: 200 látogatás tizenkét hónapban, ami 11% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Henry Carr nézetességgel összevetítve. Mrs Gertrude Kinnell és Waterfront, Algiers követik. Henry Carr összesen 1 800 látogatást generált: 500 a művész oldalon és 1 300 az egyes műveknél. Kevesebb figyelem az utóbbi időben: a látogatások 100%-el csökkentek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 400 látogatással. A közönség a Egyensúlyozott, lágy szaturáció irányába hajlamos (Színelnyomás): a látogatások 39%-át teszi ki, az művész katalógjának 24%-át pedig.
A Henry Carr legnépszerűbb 10 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Henry Carr legnézettebb 10 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949), 1944
200 látogatás · 11,1%
-
2
Mrs Gertrude Kinnell, 1945
200 látogatás · 11,1%
-
3
Waterfront, Algiers, 1943
200 látogatás · 11,1%
-
4
HRH Princess Margaret (1930–2002), 1950
100 látogatás · 5,6%
-
5
Sister Edna Morris, Queen Alexandra's Imperial Military Nursing Service, 1943
100 látogatás · 5,6%
-
6
Dismantling an Emergency Water Tank, 1945
100 látogatás · 5,6%
-
7
Staff Sergeant Major E. A. Billett, 1943
100 látogatás · 5,6%
-
8
Nurse Giving an Injection of Penicilin to a Wounded Man, 15th Canadian General Hospital, 1944
100 látogatás · 5,6%
-
9
St Clement Dane's Church on Fire after Being Bombed, 1941
100 látogatás · 5,6%
-
10
Mosquito Nets, 1943
100 látogatás · 5,6%
Hányan nézik Henry Carr alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 400 | 1 000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Henry Carr műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Henry Carr megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 50,0% | 38,9% |
| Lágy árnyékok | 30,0% | 44,4% |
| Érezhető fényesség | 14,0% | 16,7% |
| Fényerék egyensúlya | 6,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 32,0% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 42,0% | 27,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,0% | 38,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 86,1% | 83,3% |
| Semleges tónusok | 11,1% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 2,8% | 8,3% |
| Monokróm | 0,0% | 8,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 46,0% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 54,0% | 66,7% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 42,0% | 44,4% |
| Lágy | 30,0% | 27,8% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 11,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,0% | 11,1% |
| Kijelentés | 8,0% | 5,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 11,1% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 27,8% |
| Erős színegyüntetés | 46,0% | 33,3% |
| Egységes színpaletta | 14,0% | 16,7% |
Mely Henry Carr művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Griller Quartet Sidney… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchant Service Fireman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Cartwright, Cha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Gertrude Kinnell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Parachute Drop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Merchant Navy The Chain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pat Millard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Micheline Dehais, French Am… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sister Edna Morris, Queen A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vesuvius in Eruption, March… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Henry Carr követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hányan nézik Henry Carr-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Henry Carr kapcsán
Mely Henry Carr művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- General Sir Harold Franklyn, KCB, DSO, MC, Colonel of the Regiment (1939–1949), 200 megtekintéssel (11% Henry Carr összes megtekintéséből). A fenti rangsor 10 művet sorol fel.
Hányan nézik Henry Carr alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 800 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalon és 1 300 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Henry Carr alkotásai közül?
- Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 39%-át, a katalógus 24%-ával szemben.