Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henry Lark Pratt oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Henry Lark Pratt: a látogatások éves összefoglalója
A(z) View of Derby from Nottingham Road a legnézettebb alkotás: 400 megtekintés egy évben, ami 40% összes Henry Lark Pratt részére fordított figyelemnek. Ezt követi St Editha's Church and the Old Paregoric Shop, Tamworth és Looking West of St Luke's Church, Silverdale. A művész oldala 300 látogatást, a művek pedig 1 000 látogatást értek el: összesen 1 300 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 600 látogatással. Kedvelik a Semleges tónusok (Színpaletta) stílust: ezek a látogatások 89%-át teszik ki a katalógus 57%-ával szemben.
A(z) Henry Lark Pratt 7 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Henry Lark Pratt leglátottabb műve.
-
1
View of Derby from Nottingham Road, 1850
400 látogatás · 40,0%
-
2
St Editha's Church and the Old Paregoric Shop, Tamworth, 1856
100 látogatás · 10,0%
-
3
Looking West of St Luke's Church, Silverdale, 1861
100 látogatás · 10,0%
-
4
Derby from the Meadows, 1857
100 látogatás · 10,0%
-
5
Chatsworth House, Derbyshire, 1852
100 látogatás · 10,0%
-
6
Old Farmstead in Trentham Road, 1861
100 látogatás · 10,0%
-
7
A View of Derby from Rowditch, 1852
100 látogatás · 10,0%
Mikor látogatják meg az emberek Henry Lark Pratt oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Mikor nyitják meg Henry Lark Pratt műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Henry Lark Pratt művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 3,9% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 11,5% | 10,0% |
| Érezhető fényesség | 34,6% | 20,0% |
| Fényerék egyensúlya | 50,0% | 70,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 0,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 57,7% | 70,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 23,1% | 30,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 19,2% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 57,1% | 88,9% |
| Földszínek | 38,1% | 11,1% |
| Sötét tónusú | 4,8% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 7,7% | 10,0% |
| Egyensúlyos | 69,2% | 80,0% |
| Élénk | 23,1% | 10,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 3,9% | 0,0% |
| Lágy | 3,9% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 11,5% | 10,0% |
| Kijelentés | 80,8% | 90,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 3,9% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 57,7% | 70,0% |
| Egységes színpaletta | 38,5% | 30,0% |
Melyek Henry Lark Pratt legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chatsworth House, Derbyshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Editha's Church and the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| View of Wordsley, Stourbrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Derby from Nottingh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 300 |
| Haddon Hall, Derbyshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King Street, Newcastle unde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Etruria from Basfor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trent Vale from Penkhull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Lion Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Derby from Rowdit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Henry Lark Pratt a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Cseh | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Henry Lark Pratt-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 300 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 100 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Henry Lark Pratt kapcsán kérdeznek
Melyik Henry Lark Pratt műve a legtöbbször megtekintett?
- View of Derby from Nottingham Road az első helyen, 400 megtekintéssel, a nézetések 40%-át övelem. 7 mű áll felette.
Mennyi a Henry Lark Pratt közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 300 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán, 1 000 a művekkel.
Mely művei Henry Lark Pratt felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Semleges tónusok (Színpaletta) leírású művek 89% látogatást generálnak a katalógus 57% részére vonatkozóan.