Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henri Gervex oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Henri Gervex: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Rolla: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 15% a(z) Henri Gervex megtekintéseinek összesen. Aztán Portrait of Tsarina Alexandra és The Salon Jury. Összesen 3 500 látogatás: 1 200 a művész oldalon, 2 300 a művekkel. A nézőadomány nő: 60% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 2 200 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%). Egy stílus kiemelkedik: a Kijelentés (Kontraszt) a látogatások 81%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 56%-át jelenti.
Henri Gervex: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Henri Gervex alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Rolla
400 látogatás · 15,4%
-
2
Portrait of Tsarina Alexandra
200 látogatás · 7,7%
-
3
The Salon Jury
200 látogatás · 7,7%
-
4
A Meeting of the Judges of the Salon des Artistes
200 látogatás · 7,7%
-
5
Fragment Of The Panorama Of 'the History Of The Century' -
200 látogatás · 7,7%
-
6
Portrait De Madame G.
200 látogatás · 7,7%
-
7
Le Modèle Masqué
200 látogatás · 7,7%
-
8
Portrait De Jenny Sacerdote.
100 látogatás · 3,8%
-
9
Café Scene in Paris
100 látogatás · 3,8%
-
10
Femme Resuse À La Toilette
100 látogatás · 3,8%
Hogyan változik Henri Gervex közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 500 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sze 2026 | 300 | 500 |
Hogyan nézték a Henri Gervex műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Henri Gervex művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 21,9% | 15,4% |
| Lágy árnyékok | 29,3% | 23,1% |
| Érezhető fényesség | 39,0% | 61,5% |
| Fényerék egyensúlya | 7,3% | 0,0% |
| Fényes | 2,4% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 58,5% | 61,5% |
| Finom színtónusú | 24,4% | 23,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,2% | 15,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,9% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 80,0% | 100,0% |
| Semleges tónusok | 14,3% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 5,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 61,0% | 57,7% |
| Egyensúlyos | 36,6% | 42,3% |
| Élénk | 2,4% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,4% | 0,0% |
| Lágy | 17,1% | 7,7% |
| Egyensúlyozott | 9,8% | 11,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,6% | 0,0% |
| Kijelentés | 56,1% | 80,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 7,3% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 24,4% | 26,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,1% | 11,5% |
| Erős színegyüntetés | 36,6% | 34,6% |
| Egységes színpaletta | 14,6% | 19,2% |
Hogyan alakulnak Henri Gervex legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study for 'Autopsy at the H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Café Scene in Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rolla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 100 |
| Study For A Portrait Of Tsa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme Resuse À La Toilette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Salon Jury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The wedding of Mathurin Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birth, Town Hall Of The 19t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Tsarina Alexand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Henri Gervex?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 800 | 80,0% |
| telefonok | 600 | 17,1% |
| tabletek | 100 | 2,9% |
Milyen nyelveket használ Henri Gervex közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Henri Gervex napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 100 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 200 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Henri Gervex: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Henri Gervex-nak?
- Rolla: 400 látogatás, ami 15% a(z) Henri Gervex megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Henri Gervex?
- 3 500 tizenkét hónap alatt (1 200 a művész oldalon, 2 300 a művek oldalon).
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Henri Gervex alkotásait?
- Mindkettőnél: számítógépek (80%), telefonok (17%) és tabletek (3%); a vezető számítógépek 80% arányal.
Kedveli-e a közönség Henri Gervex műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 81%-át teszi ki a 56% katalógusból.