Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hendrick van Balen (idősebb) oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Hendrick van Balen (idősebb): a látogatások éves összefoglalója
A(z) Holy Trinity a legnézettebb alkotás: 1 600 megtekintés egy évben, ami 35% összes Hendrick van Balen (idősebb) részére fordított figyelemnek. Ezt követi Adoration of the Shepherds és The Four Elements Water. A művész oldala 500 látogatást, a művek pedig 2 800 látogatást értek el: összesen 3 300 lượt. A figyelem 20%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 900 látogatással. A látogatók számítógépek (70%) és telefonok (30%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Szellemi (Érzelmi hangulat) stílust: ezek a látogatások 53%-át teszik ki a katalógus 17%-ával szemben.
A(z) Hendrick van Balen (idősebb) 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Hendrick van Balen (idősebb) leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Hendrick van Balen (idősebb) oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
300
1 600
Aug 2026
0
300
Sze 2026
0
500
Okt 2026
200
400
Mikor nyitják meg Hendrick van Balen (idősebb) műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Hendrick van Balen (idősebb) művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
48,6%
4,4%
Éteri
5,4%
40,0%
Elegáns
8,1%
26,7%
Klasszikus
18,9%
13,3%
Békés, nyugodt
5,4%
13,3%
Romantikus
2,7%
2,2%
Inspiráló
2,7%
0,0%
Luksusú
2,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
16,7%
53,3%
Drámai
36,1%
4,4%
Romantikus
8,3%
17,8%
Nyugodt
11,1%
8,9%
Örömteli
8,3%
6,7%
Éteri
2,8%
4,4%
Nyugodt
2,8%
2,2%
Energikus
5,6%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
54,0%
41,3%
Lágy árnyékok
24,0%
10,9%
Érezhető fényesség
18,0%
47,8%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
4,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
20,0%
2,2%
Finom színtónusú
48,0%
58,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
39,1%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
89,5%
100,0%
Semleges tónusok
5,3%
0,0%
Sötét tónusú
2,6%
0,0%
Pasztell színek
2,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
46,0%
10,9%
Egyensúlyos
54,0%
89,1%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
0,0%
Lágy
24,0%
6,5%
Egyensúlyozott
12,0%
21,7%
Erőteljes kontrasztú
32,0%
21,7%
Kijelentés
24,0%
50,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
6,5%
Lágyan kevert paletta
6,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
8,7%
Erős színegyüntetés
54,0%
80,4%
Egységes színpaletta
8,0%
4,3%
Melyek Hendrick van Balen (idősebb) legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Four Elements Water
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Diana and Her Nymphs Asleep…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pluto and Persephone
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
An Allegory of Abundance
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Holy Trinity
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
300
Blomsterkrans med Jesus og…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Europa riding the bull
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Assumption of Mary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cibeles and the seasons wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The wedding banquet of Bacc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Hendrick van Balen (idősebb) közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 300
69,7%
telefonok
1 000
30,3%
Milyen nyelveken követi Hendrick van Balen (idősebb) a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
200
100,0%
Naponta hány látogatása van Hendrick van Balen (idősebb)-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
200
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
200
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
100
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
100
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Amit az emberek Hendrick van Balen (idősebb) kapcsán kérdeznek
Melyik Hendrick van Balen (idősebb) műve a legtöbbször megtekintett?
Holy Trinity az első helyen, 1 600 megtekintéssel, a nézetések 35%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Hendrick van Balen (idősebb) közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
3 300 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 2 800 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Hendrick van Balen (idősebb) közönsége?
A látogatók számítógépek (70%) és telefonok (30%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 70%-át teszik ki.
Mely művei Hendrick van Balen (idősebb) felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Szellemi (Érzelmi hangulat) leírású művek 53% látogatást generálnak a katalógus 17% részére vonatkozóan.