Hendrick Avercamp Nézői számok és kiemelt művek

1585 – 1634

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hendrick Avercamp oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Hendrick Avercamp: kulcsfontosságú személyek

A legnézettebb mű Téli táj egy csatornára néző: 5 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 33% a(z) Hendrick Avercamp megtekintéseinek összesen. Aztán Winter Landscape with Skaters és Winter Landscape with Skaters near a Village. Összesen 16 300 látogatás: 4 200 a művész oldalon, 12 100 a művekkel. A nézőadomány nő: 265% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 6 800 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (65%), telefonok (26%) és tabletek (9%). Egy stílus kiemelkedik: a Erős színegyüntetés (Színharmónia) a látogatások 71%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 44%-át jelenti.

Hendrick Avercamp: a(z) 10 legnéztebb mű

Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Hendrick Avercamp alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.

  1. Téli táj egy csatornára néző 1 Téli táj egy csatornára néző 5 200 látogatás · 33,3%
  2. Winter Landscape with Skaters 2 Winter Landscape with Skaters, 1608 1 300 látogatás · 8,3%
  3. Winter Landscape with Skaters near a Village 3 Winter Landscape with Skaters near a Village, 1610 600 látogatás · 3,8%
  4. Winter Landscape with Skaters (detail) 4 Winter Landscape with Skaters (detail), 1608 500 látogatás · 3,2%
  5. Winter Landscape 5 Winter Landscape, 1610 500 látogatás · 3,2%
  6. Winter Landscape with Skaters 6 Winter Landscape with Skaters 400 látogatás · 2,6%
  7. Golf játékosok télen 7 Golf játékosok télen, 1625 400 látogatás · 2,6%
  8. Winter Landscape 8 Winter Landscape, 1605 400 látogatás · 2,6%
  9. Winter Scene at Yselmuiden 9 Winter Scene at Yselmuiden, 1613 300 látogatás · 1,9%
  10. A Winter Scene 10 A Winter Scene, 1610 300 látogatás · 1,9%

Hogyan változik Hendrick Avercamp közönsége hónapról hónapra?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd a számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 2026200100
Júl 20261 4005 400
Aug 2026400900
Sze 20264001 300
Okt 20261 8004 400

Hogyan nézték a Hendrick Avercamp műveit az év folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Hendrick Avercamp legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd a számokat
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Téli táj korcsolyázókkal00000000100000
Téli táj egy csatornára néző000000004004008002 800
Winter Landscape with Skate…000000003001000500
Winter Scene00000000100000
Winter Landscape with Skate…000000001001000100
A Scene on the Ice near a T…000000000000
Winter Scene at Yselmuiden0000000020000100
Winter Landscape00000000100000
Winter Landscape000000000000
Winter Landscape000000000000

Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Hendrick Avercamp?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd a számokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek10 60065,0%
telefonok4 20025,8%
tabletek1 5009,2%

Milyen nyelveket használ Hendrick Avercamp közönsége?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd a számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Olasz50031,2%
Holland40025,0%
Német30018,8%
Angol1006,2%
Francia1006,2%
Román1006,2%
Svéd1006,2%

Hogyan alakulnak Hendrick Avercamp napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd a számokat
NapLátogatások
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt400
csüt 15 Okt100
pén 16 Okt1 400
szo 17 Okt900
vas 18 Okt800
hét 19 Okt700
kedd 20 Okt400
sze 21 Okt200
csüt 22 Okt500
pén 23 Okt1 000
szo 24 Okt200
vas 25 Okt100
hét 26 Okt200
kedd 27 Okt100
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt300
pén 30 Okt0
szo 31 Okt500
vas 1 Nov200
hét 2 Nov (előrejelzés)0
kedd 3 Nov (előrejelzés)0
sze 4 Nov (előrejelzés)0
csüt 5 Nov (előrejelzés)0
pén 6 Nov (előrejelzés)100
szo 7 Nov (előrejelzés)100
vas 8 Nov (előrejelzés)0
hét 9 Nov (előrejelzés)0
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)0
csüt 12 Nov (előrejelzés)0
pén 13 Nov (előrejelzés)0
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)0
hét 16 Nov (előrejelzés)0
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)0
csüt 19 Nov (előrejelzés)0
pén 20 Nov (előrejelzés)0
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)0

Hendrick Avercamp: rövid válaszok

Mi a(z) legnéztebb műve Hendrick Avercamp-nak?

Téli táj egy csatornára néző: 5 200 látogatás, ami 33% a(z) Hendrick Avercamp megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Hendrick Avercamp?

16 300 tizenkét hónap alatt (4 200 a művész oldalon, 12 100 a művek oldalon).

Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Hendrick Avercamp alkotásait?

Mindkettőnél: számítógépek (65%), telefonok (26%) és tabletek (9%); a vezető számítógépek 65% arányal.

Kedveli-e a közönség Hendrick Avercamp műveinek egy bizonyos típusát?

Igen, Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 71%-át teszi ki a 44% katalógusból.